Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme


Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme, tüm SEO çalışmalarının merkezinde yer alır.

Müşterilerinizin ne aradığını anlamak, SEO stratejisi belirleme aşamasında çok önemlidir. Hedef pazarınız, potansiyel müşterilerin nasıl arama yaptıkları ve ne tür içerikle etkileşime girdikleri hakkında bilgi edinmek, başarılı trafik elde etmenin anahtarıdır.

Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme stratejisi oluşturmak ve ücretsiz bir analiz için buradan iletişime geçin, sizlere yardımcı olmaltan mutluluk duyarız.

Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme

Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme nedir?

Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme, araştırması basit bir tanım ile kullanıcıların arama yaparken arama motoruna ne yazdığını keşfetme uygulaması denilebilir. Bu durum herhangi bir SEO hizmetinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bir web sitesini optimize etmeden ve ya bir kampanyaya başlamadan önce, arama motoru algoritma geliştirmesi için doğru anahtar kelimeleri bilmemiz gerekir. Bu sadece trafik oluşturmakla ilgili değil, doğru türde trafik oluşturmakla ilgilidir. Trafik planlamasında Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), SMO (Sosyal Medya Optimizasyonu), Organik SEO, E-Ticaret SEO, Uluslararası SEO, Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme, SEO Planlama ve Danışmanlığı hizmetleri ile Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme hizmetleri de bütünleşik çalışmalıdır.

Müşteriler sizin düşündüğünüz gibi düşünmeyebilir. Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme aşaması ile satın alma ya da bulunma eylemi arasında tetikleyici bir unsur vardır, Doğru analiz kullanıcıların farklı davranışlara sahip olmasını sağlar böylelikle geniş bir sorgu yelpazesi elde edilir.

Sadece sıralamalarda üste çıkma sorgusu her zaman yeterli değildir. Potansiyel müşterilerinizin ürününüzü veya hizmetinizi bulmak için ne arayacağını bilmemiz gerekir.

 

Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme araştırması, bir müşterinin amacını ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, arama yapanlar bilgi ararken ne tür kelimeler kullanıyorlar ve bir satın alma işlemi yaparken hangi kelimeleri kullanıyorlar? Bu bilgilere sahip olmak web siteniz için doğru türde trafik oluşturmada çok önemlidir.
Anahtar kelime araştırması olmadan sıralamaları ölçemeyiz. Özel bir anahtar kelime listesine sahip olmamız, demografik haritalarda nasıl ve nerede sıralandığınızı anlamamıza ve kişiselleştirilmiş taktikler oluşturmamıza olanak tanır.

 

"İnternet’in başarısının sırrı, yeni hizmetlere açık olmasıdır."
Edward Felten

Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme ile Markanıza Değer Katın


Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme bizlere analiz şansını verir. Kullanıcıların Google'a bir sorgu yazarken gerçekte ne aradıklarını anlama süreci hakkında bilgimiz olur. Kullanıcı neden özel aramayı yaptı? Bilgi mi arıyorlar, bir satın alma mı yapıyorlar yoksa sadece belirli bir web sitesini mi arıyorlar? Tüm bu sorular stratejik olarak cevabı kendi içinde olan sorulardır.
Örneğin; Bilgilendirici gurubu sadece bilgi arar. Oysa potansiyel müşterilerinizin ürününüzü veya hizmetinizi bulmak için ne arayacağını bilmemiz gerekir.
Gezinme grubu belirli bir web sitesini ararlar, İşlemsel grubu ise bir satın alma işlemi yapmak için arama yapar. Ticari grup ise bir hizmet ve ya ürün arar ancak nereden satın alacağı konusunda henüz karar vermemiştir.

Bir anahtar kelimenin arkasındaki amacı anlamak, anahtar kelime sıralaması yapmak için kullandığımız SEO taktiklerini de etkileyecektir.
Eskişehir Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme hizmetini verirken kullanılan stratejiler de şu konularda yardım alırız.

 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
 • SMO (Sosyal Medya Optimizasyonu)
 • Organik SEO
 • E-Ticaret SEO
 • Uluslararası SEO
 • Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme
 • SEO Planlama ve Danışmanlığı
 • Eskişehir Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme

  Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme hizmetinin işletmenize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi için burada bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme online teklif!

  Online TEKLIF Alın!

  Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

  ONLİNE TEKLİF AL >>
  Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme bize ulaşın!

  Sorunuz mu var?

  Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

  BİZE ULAŞIN >>

  bizden haberler

  Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
  Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
  Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.