Bilişim Hukuku

Dijital iletişim kanallarının genişlemesi ile birlikte teknoloji ve internetin kullanım alanlarına ilişkin yasal düzenlemelere ihtiyaç her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bu gelişmeler göz alındığı zaman ticaret ve iletişim ağlarını kullandığımız dijital platformlarda da ulusal ve uluslararası hukuksal düzenlemeler konusunda yardıma ihtiyacınız olmaktadır.

Bilişim Hukuku konusunda verdiğimiz hizmetler profesyonel bir ölçütlemeyle Dijital Reklam Ajansı bünyemizde hizmet verilmektedir. Bilişim Hukuku ihtiyaclarınız doğrultusunda sizlere buradan destek veriyoruz.

Bilişim Hukuku

Bilişim Hukuku nedir?

Bilişim Hukuku Türk Ceza Kanunu kapsamında değerlendirilerek hukuk alanına giren tüm suçlarda avukatlık hizmeti kapsamında değerlendirilmektedir.
Modeno Digital olarak Eskişehir başta olmak üzere hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizi korumak adına e-ticaret, içerik hukuku ve bilişim suçları, internet ortamından içerik ve haber kaldırtma, haberi silme ve erişime kaldırma konularında profesyonel olarak dijital destek sağlayıp, hukuki süreci avukatlar ile yürütmenizi sağlıyoruz.
Ekibimiz Bilişim Hukuku hizmetinin yanında firmaların markalaşması adına Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı, Dijital Marka Stratejisi, Marka Kimliği Oluşturma hizmetlerini verdiği gibi hukuksak konularda da size yardımcı olmak için çalışmaktadır.
Eskişehir Bilişim Hukuku

Bilişim Hukukunun bir çok kapsadığı konu var.
E-ticaret siteleri üzerinden kredi kartı şifresi ile alış veriş yapma, hakaret, tehdit ve görsel taciz gibi suçlar her geçen gün artıyor. Özellikle sosyal medya platformlarından kişilik haklarına saldırı, hakaret, görsel saldırılar yaşanan başlıca problemler. Bu durumda tüketici kadar üretici ve markanın da karşı saldırıya uğrayanın haklarının korunması gerekiyor, saldırı yapan hakkında adli işlem yapılması gibi konular hukuk alanına giriyor.

 

Bilişim sistemlerine yönelik, kişilerin banka hesaplarına yetkisiz girme, kişilerin hesaplarını etkisiz hale getirme, sistemi bozma gibi suçlar bilişim hukukunun önemini gösterir.
Modeno Digital olarak, istiraklerimizden olan MODENO YAZILIM bilişim hukuku konusunda uzman avukatlardan destek almanız için tüm bilirkişi raporlarını yazılım mühendisleri ile hazırlayarak hukukçularına Bilişim Hukuku başlığı altında destek almanızı sağlıyor.

""Birtek kişiye yapılan bir haksızlık, bütün topluma yapılan bir tehdittir."
Montesquieu

Bilişim Hukuku ile Markanıza Değer Katın


Bilişim Hukuku Kişisel Verilerin Korunması, İnternet Bankacılığı ile ilgili uyuşmazlıklar, Telif Hakkı ile haksız rekabete ilişkin uyuşmazlıklar, İnternet ortamından içerik ve haber kaldırtma, E Ticaret, Türk Ceza Kanunu kapsamında bilişim hukuku alanına giren tüm suçlarda müşterilerimizin haklarını avukatlar aracılığı ile avukatlık hizmeti almalarına destek sağlıyoruz.

Modeno Digital olarak; çalıştığımız uzman avukat ve hukuk bürolarıyla, teknolojik ürünler ile yazılımlarının lisanslanmasından, yazılım anlaşmalarına ve e-ticaret konularında yaşanan problemlerde hukuki danışmanlık hizmetleri alabilmeniz için destek sağlıyoruz.


Bilişim Hukuku ile markanız ve web siteniz dahil internet güvenliğinin sağlanması, spam, phishing ve hacking gibi eylemlerin marka kimliğinize zarar vermesinin önlenmesi konularında da destek sağlanmaktayız.

Internet Teknolojileri kullanılarak oluşturulan tüm varlıkların ve haklarının korunması, bilişim ile ilgili fikri mülkiyet haklarının takibi dahil olmak üzere hukuki uygunluk ve kayıt tescil işlemleri ile birlikte Eskişehir Bilişim Hukuku hizmetiniin yanında şu aşamalarda da hizmet veriyoruz;

 • Marka ve Danışmanlık
 • Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Dijital Marka Stratejisi
 • Marka Kimliği Oluşturma
 • Alan Adı Tescil İşlemleri
 • Marka Hakları Koruma
 • Bilişim Hukuku
 • Bilişim Hukuku

  Bilişim Hukuku hizmetimizden öncelikli olarak sadece müşterilerimizin haklarını koruruz. Dijital platformlar dahil yaşadığınız tüm hukuki problemleri ve ya markanız adına araştırlması istediğiniz Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konusunda sizlere harici olarak da destek verebiliriz.
  Hukuki konular harici Bilişim Hukuku adına ücretsiz bir yardım almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

  Bilişim Hukuku online teklif!

  Online TEKLIF Alın!

  Bilişim Hukuku projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Bilişim Hukuku teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Bilişim Hukuku proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

  ONLİNE TEKLİF AL >>
  Bilişim Hukuku bize ulaşın!

  Sorunuz mu var?

  Bilişim Hukuku hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Bilişim Hukuku ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

  BİZE ULAŞIN >>

  bizden haberler

  Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
  Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
  Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.