Dijital Marka Stratejisi

Ekibimiz, işiniz için eksiksiz bir dijital strateji sağlar, böylece başarı için tüm bileşenler birlikte çalışır.
Markanızı online olarak ilerletmenize yardımcı olmak, son teknolojik alt yapı ve trend stratejilerle dijital dönüşüme neder siniz? Dijital varlığınızı yaygın hale getirmek için buradayız.

Dijital Marka Stratejisi konusunda profesyonel bir Dijital Reklam Ajansına ihtiyacınız varsa, buradan iletişime geçin.

Dijital Marka Stratejisi

Dijital Marka Stratejisi nedir?

Dijital Marka Stratejisi ; dijital iletişim kanallarından tam olarak ne beklenebileceğini ve hangi hedeflere ulaşılmasının beklendiğini tam olarak detaylandıran bir planlama modeli görevi görür. Planlaması yapılmış bir dijital strateji, tüm departmanların belirli bir hedef kümesi doğrultusunda çalışmasını sağlar. Mobil cihazlarda e-posta açılma oranları %180 arttı ve tüketicilerin %67'si sosyal medya aracılığıyla arama yapıyor.
Uzmanlardan oluşan bir ekibimiz Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı, Dijital Marka Stratejisi, Marka Kimliği Oluşturma, Marka Yönetimi (Tescil ve Takip), Alan Adı Tescil İşlemleri, Marka Hakları Koruma, Bilişim Hukuku konularında işletmenizin hiçbir fırsatı kaçırmamasını sağlar.

Dijital pazarlama, sürekli değişen pazarlara ve tüketicilere ayak uydurmak için sürekli olarak gelişmektedir. İnternet kullanıcılarının yaklaşık %87'si akıllı telefonlara sahip olduğundan, trendleri takip etmek önemlidir.
Stratejinizde gerekli değişikliklerin yapılmasına izin verirseniz rekabette her zaman önde olursunuz.

 

Dijital dönüşüme ayak uydurmak ve stratejik değişiklikleri kurgularken trendleri takip etmek işletmeyi en üst sıralara getirir.

Marka; Dijital platformların sürekli değişen algoritmalarla ne kadar uyumlu olursa, hedef kitlenin dönüşüm sağlama olasılığı o kadar artar!

"Şeffaflık çağında, markalaşma olmadan inovasyona sahip olabilirsiniz, ancak inovasyon olmadan markalamaya sahip olamazsınız."
Martin Sorrell

Dijital Marka Stratejisi ile Markanıza Değer Katın


Dijital Marka Stratejisi haritanız yok mu? ya da dijital dönüşüm planı olmayan şirketlerin %57'sinin bir parçası mısınız? Endişelenmeyin, Modeno Digital yanınızda.

Rekabette kalmanıza ve dijital dönüşümün işletmenize getirdiği avantajlardan yararlanmanıza yardımcı olacağız.

İşletmenizi dijital olarak dönüştürmek, atmanız gereken çok büyük bir adım bunu biliyoruz, karşılaşacağınız zorlukları biliyoruz 13 yıllık tecrübemizle sayısız işletmeye yardımcı olduk.
Yavaş hareket eden online olmayan süreçler ve ya yetersiz veriler, iş geliştirmenizi ve müşterilerinize ulaşmanızda hep engeldir.

Dijital dönüşümün büyüyüşünü ön görebilmek için Cisco, 2020 yılına kadar dünya genelinde yaklaşık 20,6 milyar ağ bağlantılı cihazı tahmin eden bir çalışma modelini analizledi. Çalışma sonucunda da 2021'e kadar mobil verilerin tahmini %800 büyümesi ön görülüyor.

Markanız için iyi düşünülmüş bir dijital stratejinin faydaları, özellikle satış ve pazarlama söz konusu olduğunda, işletmenizi online pazarlama da dahil önlerde tutmaya yarar.

Eskişehir Dijital Marka Stratejisi hizmetini sağlarken size şu konularda da yardımcı olabiliriz;

 • Marka ve Danışmanlık
 • Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Marka Kimliği Oluşturma
 • Marka Yönetimi (Tescil ve Takip)
 • Alan Adı Tescil İşlemleri
 • Marka Hakları Koruma
 • Bilişim Hukuku
 • Dijital Marka Stratejisi

  Dijital Marka Stratejisi ile işletmenizin dijital süreçler ve teknolojiler yardımıyla ulaşabileceği potansiyeli anlamanıza yardımcı olmak bizim işimiz.

  Bu hizmet sadece işletmenizin düzenli ve güncel kalmasına yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda işinizi büyütmenize ve markanıza bağlılık sağlamanıza da yardımcı olacaktır. Bu dijital dönüşüm, işletmenizin daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayacaktır. Cisco, 2021 itibariyle nüfusun yaklaşık% 58'inin İnternet'i kullanacağını tahmin ediyor.
  Hali hazır da Dünya nüfusunun %47'si online iletişim de!

  Dijital Marka Stratejisi online teklif!

  Online TEKLIF Alın!

  Dijital Marka Stratejisi projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Dijital Marka Stratejisi teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Dijital Marka Stratejisi proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

  ONLİNE TEKLİF AL >>
  Dijital Marka Stratejisi bize ulaşın!

  Sorunuz mu var?

  Dijital Marka Stratejisi hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Dijital Marka Stratejisi ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

  BİZE ULAŞIN >>

  bizden haberler

  Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
  Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
  Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.