Hayır Kurumu Reklamları (Google Grants)

Modeno Digital Hayır Kurumları için hiçbir ücret almadan reklam çalışmalarını yürütüyor ve sosyal sorumluluğa destek oluyor.
Vakıf ve Dernek gibi kar amacı olmayan kuruluşların kullanabileceği Google Grants ile Bağış kampanyaları düzenleyebilir, online bağış alabilir ve hayır kurumuna ait sitenize trafik çekebilirsiniz.

Hayır Kurumu Reklamları (Google Grants)

Hayır Kurumu Reklamları (Google Grants) nedir?

Google Grants, Google tarafından hayır kuruluşları özel sunduğu ve aylık 10000 dolar bütçe ile reklam çalışmaları yürütmenizi sağlayan bir sistemdir.

Google Grants ile Hayır kurumları bağış toplamak ve yapmış olduğu sosyal sorumluluk projelerini Google vasıtası ile tanıtabilir ve web sitelerine trafik elde edebilirler.

Hayır kuruluşları için dijital tanıtım bütçesi harcamadan destek vermek isteyenleri online bağış yapabilmesi için web sitesine çekebilir.

Google Grants kullanarak güncel sosyal sorumluluk projelerinizin tanıtımlarını gerçekleştirebilir ve bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

 

Doğru hedefleme yaparak kampanyanızla ilgili destekçilere ulaşmanızı ve hayır kurumunuzu kitlelere tanıtma imkanı oluşturur.

Yapmış olduğunuz farklı sosyal sorumluluk çalışmalarını Google’da öne çıkarak diğer hayır kurumlarından ayrışmanızı sağlar.

 

"Başkalarına hizmet, dünyadaki odanız için ödediğiniz kiradır. "
-Muhammed Ali

Hayır Kurumu Reklamları (Google Grants) ile Markanıza Değer Katın


Modeno Digital Eskişehir Hayır Kurumu Reklamcılığı Google Grants çalışmaları ile kar amacı gütmeyen dernek ve vakıf gibi kuruluşların tüm reklam çalışmalarını planlıyor ve yönetiyor.
Sosyal Sorumluluğu artırmak için Eskişehir’de başlatmış olduğumuz bu proje ile dijital alanda tüm hayır kuruluşlarına Türkiye genelinde tüm desteği vermekteyiz.

Modeno Digital olarak Hayır kurumunuzun hedeflerine ulaşabilmesi ve bağış toplayıp yardımda bulunabilmesi için üzerimize düşen sosyal sorumlulukları yerine getiriyoruz.

Dernek ve Vakfınızın dijital alanda ihtiyaç duyacağı tüm olanakları ücretsiz bir şekilde karşılamak için buradayız.
Vermiş olduğumuz destek hakkında detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak için bize online olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Hayır Kurumu Reklamları (Google Grants)
Hayır Kurumu Reklamları (Google Grants) online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Hayır Kurumu Reklamları (Google Grants) projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Hayır Kurumu Reklamları (Google Grants) teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Hayır Kurumu Reklamları (Google Grants) proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Hayır Kurumu Reklamları (Google Grants) bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Hayır Kurumu Reklamları (Google Grants) hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Hayır Kurumu Reklamları (Google Grants) ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.