İnsan Kaynakları

Modeno Digital, İnsan Kaynakları yönetimini belirli standartlar çerçevesine göre işletir, buradan formu doldurarak insan kaynakları arşivimizde yer alabilirsiniz. Açık pozisyon oluştuğunda arşivde kayıtlı başvurulardan olumlu değerlendirilen adaylar ile iletişime geçilecektir.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları / Çalışma Şekli

Pandemi sürecinde Hafta da 5 gün çalışma sistemimizi değiştirdik, Ekip arkadaşlarımız; Haftada 4 gün çalışır üstelik hafta sonu ve resmi tatillerde "serbest zaman" kavramı ile isterlerse ofiste olmazlar. Resmi tatiller harici Dini tatillerde de serbest zaman geçerlidir.

Anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşları ile yapılan protokol gereği sağlık hizmetlerinden "ayrıcalıklı" olarak yararlanırlar. Her yıl; "7 günü" hastalık günü izinleri var, Hastalıktan kurtulmak için rapora gerek kalmadan evde kalırlar.

Eğitim ile sürekli büyümeye inanıyoruz. Eğitim ve Kişisel Gelişimi desteklemek için düzenli eğitim ve kişisel gelişim seminerlerine katılırlar.

Biz bir aileyiz, birbirimize değer veririz.
İnsan Kaynaklarının kırmızı çizgisi; Dijital bir ajans olarak, başvuruları dijital olarak almaları :)

İnsan Kaynakları

CV'nizi bize gönderin!

Biz işlerini tutkuyla yapan insanlarla çalışıyoruz. Eğer yaptığınız iş ile ilgili tutkuluysanız ve daha fazlasını yapmak istiyorsanız lütfen;
bize kısaca kendinizden bahsedin, tanışalım!