Instagram Reklamcılığı

Markanızı Instagram’da görsel reklamlarla tanıtıp güçlendirmek ister misiniz?
Modeno Digital olarak Eskişehir Instagram Reklamcılığı ile video ve görsel içerik tasarımları ile reklam kampanyalarınızı yönetiyoruz.

Instagram Reklamcılığı

Instagram Reklamcılığı nedir?

Instagram Reklamcılığı, içerisinde 1 milyardan fazla kullanıcının bulunduğu ve Facebook ile entegre çalışan bir sosyal medya platformudur. Görsel reklamlar ile Instagram kullanıcılarına ulaşma fırsatı yakalayıp ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını, satışını ve Web Siteniz için trafik oluşturabilirsiniz. Yaratıcı içerik tasarımları ile markanıza ve ürünlerinize ilgili kitlelere uygun bütçeler ve hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.
Rakiplerinizden ayrışmak ve ürünlerinizi tanıtmanın en iyi yolu olan görsel reklamcılık kanalı Instagram Reklamcılığı ile üst düzey performans ve dönüşüm oranı optimizasyonlarını kullanma fırsatını sunuyoruz.
Modeno Digital, Eskişehir Instagram Reklamcılığı ile size ilgi gösteren ve potansiyel müşterileriniz ile etkileşim kurabilmeniz için benzersiz optimizasyonlar kullanarak Sosyal Medya Yönetimi, içerik tasarımı, ücretli reklamlar ve kampanyalarınız için destek vermekteyiz.

Instagram Reklamcılığı tıpkı Facebook Reklamcılığı gibi çok iyi çalışan kitle hedefleme sistemi ile belirlenecek kriterlerde kullanıcılara rahatça erişmenizi sağlar.

Instagram Reklamcılığı, Kullanıcıları ilgi alanları, eğitimi, yaşadığı yer, yem-içme ve giyinme gibi hangi alışkanlıklara sahibi olup olmadığı konularında hedefleme imkanı tanır.

Instagram Reklamcılığı, Facebook ile entegre olduğundan kullanıcı sayısının yüksek olması ve reklam sisteminin oldukça gelişmiş ve özel olması Instagram Reklamcılığının kullanımını oldukça avantajlı kılar.

 

S-Ticaret içerisinde yer alan ürünlerinizi Instagram Reklamcılığı ile potansiyel kullanıcılarla buluşturarak E-Ticaret Sitenizdeki satışlarınızı artırmanızı, yeni müşterilerle etkileşime girmenizi sağlar.

Yeni Girişimcilerin Ürün ve Hizmetlerini çok sayıda kişiye ulaştırması, mevcut girişimcilerin ise marka bilinirliğini artırmasına olanak sağlar.
Eskişehir Instagram Reklamları ile İşletmenize müşteri çekmek, markanızı tanıtmak, ürünlerinizi doğrudan satışa yönlendirme ve birçok konuda destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

"Hiç kimse % 100 e-posta açılma oranı alıyorum" diyemiyor. "Size özel e-posta listelerini hedefleyen Facebook reklamları vermek için daha fazla neden var."
-Mari Smith

Instagram Reklamcılığı ile Markanıza Değer Katın


Instagram Reklamcılığı her geçen gün gelişmekte, yeni özellikler kazanmakta ve farklı optimizasyon seçenekleri sunmaktadır.
Modeno Digital olarak Instagram’da gelişen ve yenilenen tüm özellik ve yenilikleri uzman ekibimiz tarafından takip ediliyor ve müşterilerimizin faydalanması için anlık olarak güncelleniyor.

Instagram Reklamcılığı Facebook ile entegre çalıştığında Kitle Hedefleme seçenekleri oldukça üst seviyededir. Reklamlarınızı özel hedefleme kullanarak Siteniz ziyaret edenler, ürünlerinizi beğenenler ve özel E-posta listesine göre sınıflandırmamız mümkündür.

Instagram marketing ile E-ticaret sitenize trafik alabilir ve ürünlerinizi doğrudan satış için sunabilirsiniz.
Instagram Reklam Ajansı olarak farklı sektörlerde markalara Instagram reklamları planlaması , stratejileri ve yönetimi işlerini yürütüyoruz.

Eskişehir Instagram Reklamcılığı
Instagram Reklamcılığı online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Instagram Reklamcılığı projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Instagram Reklamcılığı teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Instagram Reklamcılığı proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Instagram Reklamcılığı bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Instagram Reklamcılığı hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Instagram Reklamcılığı ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.