Mobil Uygulama Reklamcılığı

Uygulama geliştiriciler için para kazanma yöntemi olan Mobil Uygulama Reklamcılığı markalar içinse bir tanıtım aracı olarak kullanılmaktadır.
Mobil Uygulama Reklamcılığı, dijital reklam alanında en hızlı büyüyen reklamcılık biçimidir. Kullanıcı alışkanlık ve beklentilerine yönelik video, görsel ve ses biçimlerinde benzersiz reklamlar oluşturmaya olanak sağlayan Mobil Uygulama Reklamcılığı şüphesiz çoğu marka için çok elverişlidir.

Mobil Uygulama Reklamcılığı

Mobil Uygulama Reklamcılığı nedir?

Mobil Uygulama Reklamcılığı, reklam verenlerin ve uygulama geliştiricilerin ortak paydaşı olan kazanç elde etmeye yönelik oluşturulan, markaların reklamlarını afiş, geçiş ekranı, yerleşik ve video olarak kullanabildikleri ve doğrudan kullanıcılarla etkileşim kurabilen bir dijital reklam biçimidir.

Geliştiriciler kazanç elde etmek için uygulamalarına entegre edilen sistem üzerinden markalara ait ürün, hizmet ve kampanya reklamları belirlenen alanlarda uygulama kullanıcılarına göstermektedir.

Mobil Uygulama Reklamcılığı ile uygulama kullanan kitle içerisinde daha iyi hedefleme yapabilir ve kullanıcı alışkanlıklarını analiz edebilirsiniz.

Doğru zamanlama kullanarak uygulama kullanıcılarına doğru mesajlar verebilir, marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Birçok dijital reklam yöntemine göre daha reklamlarınıza yüksek tıklanma ve web trafiği oranları elde edebilirsiniz.

 

Gerçek zamanlı kullanıcı satın alma amaçlarına yönelik dinamik reklamlar oluşturup alakalı reklam çalışması yapmanıza imkan tanır.

Uygulamaların global olarak kullanıcı kitlelerine sahip olması markanıza geniş bir kitle ile etkileşime girme imkanı sunar.

Mobil Uygulama Reklamcılığı kullanılan her mobil cihaz ve yazılımına özel şekilde kurgulanabilir ve uyumlu şekilde çalışır.

 

"Bana göre, mobilin geleceği her şeyin geleceğidir. "
-Peter Rojas

Mobil Uygulama Reklamcılığı ile Markanıza Değer Katın


Modeno Digital Eskişehir Mobil Uygulama Reklamcılığı alanında uygulama geliştirmek isteyenler için yazılım ve tasarım desteği vermektedir.

Reklam verenler için uygun koşullarda strateji ve yol haritası oluşturup Mobil Uygulama Reklam kampanyaları ile en iyi sonuçları almasını sağlıyoruz.

Mobil Uygulama Reklamcılığı günümüz kullanıcılarını göz önünde bulundurulduğunda en iyi tanıtım araçlarından biri olduğu anlaşılmaktadır çünkü bilgisayar kullanımına göre mobil cihaz kullanım ve zaman geçirme oranları oldukça yüksektir.

Mobil Uygulama Reklamcılığı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle buradan online iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir Mobil Uygulama Reklamcılığı
Mobil Uygulama Reklamcılığı online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Mobil Uygulama Reklamcılığı projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Mobil Uygulama Reklamcılığı teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Mobil Uygulama Reklamcılığı proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Mobil Uygulama Reklamcılığı bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Mobil Uygulama Reklamcılığı hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Mobil Uygulama Reklamcılığı ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.