Sosyal Medya Danışmanlığı

Markalar, neredeyse her gün Sosyal Medyada farklı zorluk ve problemlerle karşılaşıyor ve çözüm bulamıyor.
Modeno Digital olarak bu karşılaşılan sorunları ve öngörülmesi gereken problemleri Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetimizle çözümlüyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı nedir?

Sosyal Medya Danışmanlığı, Markaların Sosyal Medyadaki varlığını ve marka kimliğini yansıtacak, sıkça karşılaştıkları problemleri çözecek şekilde destekleyen hizmettir.
Sosyal Medyada bilinirlik ve tutundurma sağlamak isteyen markaların yol haritasını ve stratejilerini belirlemek için yapılacak en önemli başlangıç şüphesiz bir Sosyal Medya Danışmanıyla çalışmaktan geçer.

Sosyal Medya içerisinde yürüteceğiniz kampanyalarınız için izlenecek bir yol belirlemek, kitlelere erişebilecek içerikleri planlamak, marka bilinci oluşturmak, web sitenize trafik çekmek, yeni iletişim kanalları oluşturmak, sadık müşteriler oluşturmak ve hatta doğrudan satış yapmak için E-Ticaret sitenize yönlendirme yapmak gibi birçok beklentinizi karşılamanıza destek olacaktır.
Facebook, Instagram, Twitter, Google, Pinterest vb. tüm sosyal medya platformlarında markaları ilgilendiren konularda hızlı ve pratik çözümler, sürekli çözümler ve proje bazlı çözümlerden oluşur.

Karşınıza çıkan ne sorun varsa Modeno Digital olarak biz buradayız.

 

Kurumsal sayfa sorunları, izlenecek strateji, sosyal medya planlaması, içerik tasarımı, ürün ve konsept çalışmaları, kurumsallığa geçiş, marka kimliği oluşturulması, dijital marka stratejisi belirlenmesi, sosyal medya reklamları, influencer çalışmaları, sosyal medya ticaret – mağaza, viral reklam, kampanya planlaması ve yeni girişimciler için yapılacak tüm çalışmalar vb. birçok konuyu kapsamaktadır.
Modeno Digital, Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti vermiş olduğumuz sosyal medya reklam platformları Facebook Reklamcılığı, Influencer Reklamcılık, LinkedIn Reklamcılığı ve Pinterest Reklamcılığı Bu platformların başında gelen ve en yüksek geri dönüşüm alabileceğiniz platformlar ise Instagram Reklamcılığı, YouTube TrueView Reklamcılığı ve Twitter Reklamcılığı platformlarıdır.


 

"En güzel yerinizi bulun: bildiklerinizle müşterilerinizin bilmesi gerekenler arasındaki kesişme."
-Joe Pulizzi

Sosyal Medya Danışmanlığı ile Markanıza Değer Katın


Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti, elle tutulabilir somut sonuçlar elde etmek isteyen markaların izleyecekleri yol haritası, içerik planlaması, içerik tasarımı, reklam çalışmaları, stratejik planlamaları ve analiz çalışmaları gibi birçok konunun içerisinde yer aldığı bir Sosyal Medya Hizmetidir.
Modeno Digital olarak Markalara ürün ve hizmetlerini sosyal medya üzerinde tanıtabilecekleri, doğrudan satışa ve marka bilinci oluşturmaya yönelik çalışmalar yapmaktayız. Yapılan çalışmalar sektörel analizler ve kullanıcı kitlelerine göre sınıflandırmadan geçtikten sonra sosyal medya ekibimiz tarafında değerlendirilir, gerekli içerik planlamaları yapılır, sosyal medya paylaşımlar için kampanya planları oluşturulur ve haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere çıkan planlama çalışmalara müşterilerimize sunulur.
Modeno Digital, Markanızın Sosyal Medyada yüksek etkileşim ve geri bildirimler alabilmesi için çok çeşitli danışmanlık hizmetleri vermektedir. Sosyal Medya Paylaşımlarınızdan, Sosyal Medya Reklam çalışmalarına, Sosyal Medya Ticaret ve Markalaşma süreçlerini yönetir, Sosyal Medyada karşılaştığınız tüm sorunlar için çözüm üretir.

Eskişehir Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Sosyal Medya Danışmanlığı projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Sosyal Medya Danışmanlığı teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Sosyal Medya Danışmanlığı proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Sosyal Medya Danışmanlığı bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Sosyal Medya Danışmanlığı ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.