Web ve Mail Hosting Şirketi
  • 23 Şubat 2021

Web ve Mail Hosting Şirketi

Eskişehir’de yetki belgesine sahip tek firmayız.

Web ve Mail Hosting barındırma hizmetleri veren firmalar arasında Modeno.NET, Eskişehir’de  Telekomünikasyon Lisansına sahip, tek firmadır.

2011 yılına geldiğimizde de büyüyen portföy ve müşteri ihtiyaçlarını göz önüne alarak, MODENO NET markasıyla, modeno.net.tr üzerinden Web Hosting , Cloud Hosting, Mail Hosting, Alan adı kaydı, Kiralık sunucu , SSL Sertifikası hizmetleri alanında Eskişehir Web Hosting, Mail hosting şirketi olarak müşteri portföyümüzde bulunan firmalara profesyonel olarak web barındırma, hosting servis sağlayıcılığı hizmeti verdik.

Profesyonel olarak internet servis sağlayıcılığı hizmetleri verebilmek için kanun gereği Telekomünikasyon Kurumundan , BTK gözetiminde İzin Belgesine sahip olmak gerekmektedir. Telekomünikasyon Kurumu’ndan “ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) Genel İzin Belgesi” (Telekomünikasyon Lisansı) almak için ise konusunda uzman bir ekibin yanı sıra veri merkezi işletmeciliği konusunda yatırımlar planlanması şarttır.

Modeno NET, alan adından da anlaşılacağı üzere modeno.NET.TR üzerinden verdiği hizmetleri tamamen profesyonel kadrosu ve yatırımlarını tamlayarak 2011 yılından itibaren Eskişehir web hosting, mail hosting hizmetlerini sadece kendi müşterilerine vermektedir.

Modeno Net, yukarıda da bahsettiğimiz gibi internet servis sağlayıcılığı hizmetlerini vermeye yetkili bir firma olup, yetki belgesine sahip bir fimadır.

Eskişehir Web Hosting, Mail Hosting, Alan Adı, Cloud Sunucu barındırma gibi internet temelli teknolojiler konusunda hizmet almak için yetkili firmalardan hizmet alınması gerekmektedir.  Modeno WEB “erişebilirlik” presensibi ve yedekleme sistemleri ile yatırımlarını tamamlamış olup, hizmetlerini kalite politikası ve belgelerine göre vermektedir.

Her ne kadar; Eskişehir’de Kalite Yönetim Sistemi Belgelerine sahip İLK ve TEK Dijital Reklam Ajansı olarak sizlere hizmet vermiş olsak da aynı gururla Eskişehir’de Web Hosting, Mail Hosting, Alan Adı, Cloud Sunucu barındırma hizmetlerini verebilmeye yetkili İLK ve TEK Hosting şirketi olmanın mutluluğunu ayrı olarak paylaşıyoruz.

Web ve Mail Hosting, Eskişehir web hosting, Eskişehir mail hosting, Eskişehir cloud sunucu hizmetlerini lokasyona göre hizmet sağlasak bile Eskişehir ve Türkiye Geneli birden fazla veri merkezi tabanlı, internet teknolojileri hizmeti verdiğimiz müşterimiz bulunuyor.

MODENO NET müşterileri bilir ki; web siteleri, internet projeleri, intranet ağ aksamları ve mail adresleri hiçbir zaman açılmamazlık / kesintisizlik ya da erişememezlik korkusu duymaz, aksaklık yaşamaz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar; Hiçbir paydaşımıza “internet teknolojileri” alanında aksaklık yaşatmamamızın temeline 13 yıllık tecrübemiz yatmaktadır.

Eskişehir’in yetki belgesine sahip ilk web hosting şirketlerinden biri olarak sizin için neler yapabileceğimizi görmek için lütfen  buradan ya da 0850  307 71 02 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.