MODENO

Yazılım Tasarım ve Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.

www.modeno.com.tr

MODENO, 2008 yılında Eskişehir’in ilk dijital reklam ajanslarından biri olarak 13 yıl önce; MODENO Yazılım Tasarım ve Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile kuruldu.
Bugün 2 ana faaliyet grubu olarak reklam ve hizmet sektorunde toplam da 7 iştirak ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Eskişehir Sosyal Medya Ajansı

2017 yılında sosyal ağların genişlemesiyle konusunda uzman bir ekip kurarak MODENO DİGİTAL kuruldu, modenodigital.com.tr üzerinden Sosyal Medya Yönetimi, Sponsorlu Paylaşım Planlaması, Sosyal Medya Kampanya ve Viral Pazarlama, Sosyal Medya Ticaret | S-Ticaret, Sosyal Medya İçerik Tasarımı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Girişimciler için Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Facebook Reklamcılığı, Instagram Reklamcılığı, YouTube TrueView Reklamcılığı, Influencer Reklamcılık, Twitter Reklamcılığı, LinkedIn Reklamcılığı, Pinterest Reklamcılığı hizmetlerini komplike bir sosyal medya çözümleri sunan Eskişehir Sosyal Medya Ajansı olarak vermektedir.

Diğer İştiraklerimiz

Web Tasarım ve Programlama online teklif!

Eskişehir Dijital Reklam Ajansı

2008 yılında MODENO WEB markası ile modeno.web.tr üzerinden Eskişehir Web Tasarım başta olmak üzere Web Tasarımı ve Programlama, Responsive ve Mobil Web Sitesi,Kurumsal Web Sitesi Tasarımı , E-Ticaret Çözümleri, Web İçerik Yönetim Sistemleri, UX/UI (Kullanıcı Deneyimi) ve Strateji, Web Sitesi Desteği çözümleri alanında Eskişehir Web Tasarım Şirketi hizmetleri ile Eskişehir Dijital Reklam Ajansı olarak marka ve şirketlere profesyonel olarak web tasarım hizmeti vermekteyiz.

modeno.web.tr

Eskişehir Yazılım Şirketi

Eskişehir Yazılım Şirketi

Kısa bir süre sonra da ailemizi büyüterek yeni sektörlere katılmaya karar verdik. 2010 yılına geldiğimizde, MODENO YAZILIM markası modenoyazilim.com.tr üzerinden dijital reklamcılığı komplike internet uygulamaları ile birleştirerek Web Tasarım hizmetlerine ek olarak Mobil Uygulama Geliştirme, Responsive, Multimedia UI / UX Tasarım, Uygulama E-ticaret çözümlerinde Yazılım sektöründe Eskişehir Yazılım Şirketi olarak profesyonel Yazılım çözümleri alanında hizmet vermeye başladık.

modenoyazilim.com.tr

Eskişehir Web ve Mail Hosting

Eskişehir Web ve Mail Hosting

2011 yılına geldiğimizde de büyüyen portföy ve müşteri ihtiyaçlarını göz önüne alarak, MODENO NET markasıyla, modeno.net.tr üzerinden Web Hosting , Cloud Hosting, Mail Hosting, Alan adı kaydı, Kiralık sunucu , SSL Sertifikası hizmetleri alanında Eskişehir Web Hosting, Mail hosting şirketi olarak müşteri portföyümüzde bulunan firmalara profesyonel olarak web barındırma, hosting servis sağlayıcılığı hizmeti verdik.

modeno.net.tr

Eskişehir Grafik Tasarım Ajansı

Eskişehir Grafik Tasarım Ajansı

2013 yılında dijital reklamcılığı geleneksel reklamcılıkla birleştirerek; MODENO TASARIM markasıyla, modenotasarim.com.tr üzerinden Grafik Tasarım hizmetleri başta olmak üzere dijital mecralarda dahil tüm logo ve kurumsal kimlik tasarımlarından, basılı tüm materyallerin baskı öncesi grafik tasarım süreçlerini tasarım alanında Eskişehir Grafik Tasarım Reklam Ajansı olarak Grafik Tasarım hizmeti vermeye başladık.

modenotasarim.com.tr

Eskişehir Açık Hava Reklamcılığı

Eskişehir Açık Hava Reklamcılığı

2015 yılına geldiğimizde reklamcılık üzerine edindiğimiz tüm tecrübemizi açık hava reklamcılığı alanında; MODENO REKLAM, modenoreklam.com.tr üzerinden TABELA; Krom Paslanmaz Tabela, Kompozit Tabela, Pleksi Tabela, Dişi Kesim Tabela, Vinil Germe Tabela, Led Tabela, Neon Tabela, TOTEM; Işıklı Işıksız Totem Tabela, Dıştan Aydınlatma Totem, Üç Yüzeyli Totem Tabela, Pilon Totem Tabela, Anıt Totem Tabela, Döner Totem Tabela, Çatı Tabelası, DİJİTAL BASKI; Folyo Baskı, Vinil Baskı, Forex Baskı, One Way Vision Baskı, PWC Baskı, Ultra Mesh Baskı, Bilboard Baskı, Araç Giydirme, Matbaa, Promosyon alanlarında Eskişehir Açık Hava Reklamcılığı ve Reklamcılık faaliyetleri hizmeti vermeye başladı.

modenoreklam.com.tr

Eskişehir Marka, Patent ve Belgelendirme Şirketi

Eskişehir Marka, Patent ve Belgelendirme Şirketi

2020 yılında MODENO PATENT kurularak, modenopatent.com.tr üzerinden Marka tescil, Patent, Faydalı Model, Tasarım başvuru, marka sorgulama, ISO Kalite Belgelendirme, HACCP Belgesi, BRC Belgesi, IFS Belgesi, TSE, FDA, HALAL, TSE CE,Esma Belgesi, KosherGmp Belgesi, Iso 13027, Pas 220 Belgesi, Fssc 22000 Belgesi, SQF, GOST KGs, SFİCEN MarkCCC Sertifikası, ETLCE Belgesi, CB Belgesi, EEEGost R, VDE, Barkod Tescil, CSA Belgesi ve Danışmanlık hizmetleri alanında Eskişehir Marka, Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme Şirketi olarak marka ve şirketlere profesyonel olarak Marka Tescil, Patent tescil, ISO Kalite Belgelendirme hizmetlerini bünyesinde bulunan marka ve patent vekilleri ile vermektedir.

modenopatent.com.tr