Marka Patent ve Belgelendirme Şirketi
  • 23 Şubat 2021

Marka Patent ve Belgelendirme Şirketi

Türk Patent ve Marka Kurumu’na (TPMK) kayıtlı vekillik şirketiyiz.

Marka tescili Eskişehir ofisinde Modeno Patent firmamız profesyonel marka vekilleri ile marka başvurusu sürecinizi sorunsuz yönetmektedir. Marka başvurularında tescil edilme olasılığını yüksek tutmak için detaylı olarak hazırlanmalıdır.

Eskişehir Marka Patent ve Belgelendirme Şirketi

2020 yılında MODENO PATENT kurularak, modenopatent.com.tr üzerinden Marka tescil, Patent, Faydalı Model, Tasarım başvuru, marka sorgulama, ISO Kalite Belgelendirme, HACCP Belgesi, BRC Belgesi, IFS Belgesi, TSE, FDA, HALAL ve Danışmanlık hizmetleri alanında Eskişehir Marka, Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme Şirketi olarak marka ve şirketlere profesyonel olarak Marka Tescil, Patent tescil, ISO Kalite Belgelendirme hizmetlerini bünyesinde bulunan marka ve patent vekilleri ile hizmetlerini vermektedir.

Eskişehir marka tescil firması olarak kapsamlı tecrübelerimiz ve marka vekillerimiz ile, müşterilerimizin markalarını ulusal ve uluslararası tescilini, korumasını yöneterek yardımcı olmaktayız. Eskişehir marka tescil firmaları arasında daha kapsamlı ve çok yönde hizmet veren firmamız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Patent Tescili Eskişehir firması patent tescili dahil tüm tescil konularında bünyesinde bulunan patent vekilleri ile yürütmektedir. Patent vekillerimizden bilgi almak ve patent tescil sürecini yürütmek için size rehberli etmekteyiz. Eskişehir Patent Tescili hizmetlerimiz arasında; Patent tescili koruma, öneri ve stratejileri, patent başvuru öncesinde patentlenebilirlik araştırmasının yapılmasından tutun, uluslararası patent başvurusu, patent teşvik konularında verilen desteklere kadar hizmet vermekteyiz. Patent Tescili Eskişehir ofisimizle iletişime geçerek patent vekillerimize ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Marka Patent ve Belgelendirme Şirketi olarak neden MODENO PATENT ?

Şirketimiz, Eskişehir Marka Patent ve Belgelendirme Tescil işlemleri konusunda çoğunluğu uzman mühendislerden oluşmuş kadrosu ile hizmet vermektedir.

Bünyesinde Türk Patent ve Marka Vekilleri, Avrupa Patent Vekilleri, Yazılım, Fizik, Kimya, Çevre, Makine Mühendisleri bulunan Modeno Patent, yurt içi ve yurt dışı; Patent – Faydalı Model Tescili, Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili, Coğrafi İşaret Tescili, Entegre Topografya Tescili, Patent Hukuku ve Kalite Belgelendirme alanlarında danışmanlık hizmetlerini kendi bünyesi içerisinde sağlamaktadır.

Marka Patent ve Belgelendirme Şirketi

Marka Patent ve Belgelendirme Şirketi

Marka tescili ve Patent tescilinin yanında Kalite Yönetim Sistemleri ve Belgelendirme hizmetlerini de profesyonel kadrosu ile sağlamaktadır. Başlıca; ISO Belgelendirme, CE Belgelendirme, Kalite Belgelendirme, TSE Belgelendirme, Tarım ve Gıda Sektörü Belgelendirme, Sosyal Uygunluk Denetimleri, Ekolojik Ürün/Hizmet Belgelendirme, EAC Belgesi, FDA Belgesi, FSMA Belgesi, Ürün Belgelendirme hizmetlerini de vermekteyiz.

Markalaşmayı ve kurumsallaşmayı hedefleyen her sektörden firma için Kalite Yönetim Sistemleri, Sosyal Uygunluk, Kişisel Verilerin Korunması, İş Sağlığı ve Güvenliği alanlarında danışmanlık, denetim, gözetim, eğitim ve belgelendirme hizmetleri sağlamaktayız.

Sizin için neler yapabileceğimizi görmek için lütfen  buradan ya da 0850 307 71 02 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.