Sosyal Medya Yönetimi

Modeno Digital olarak Sosyal Medya Yönetimi hem markanıza hem kurumsal imajınıza uygun planlama ve stratejiler belirleyerek Sosyal Medyada bilinirliğinizi ve satışlarınızı artıracak çözümler sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi nedir?

Sosyal Medya Yönetimi, Markanız için dijital platformlarda oluşturulacak ya da mevcutta bulunan hesap ve sayfaların yönetimi, planlaması ve stratejiler belirlenmesi, analizlerin ve raporların oluşturulması, optimizasyonların yapılması, müşteri kitlesi oluşturulması, müşteriler ile marka arasında iletişim kanalı oluşturulması ve sosyal medyada karşılaşılacak sorunların giderilmesi konularını içermektedir.

Sosyal Medya Yönetimi, büyük ölçüde Sosyal Medya etkileşim oranıyla ölçülür. Yüksek etkileşim elde etmek için, markaların tüm büyük sosyal medya platformlarında müşterileri ile sürekli etkileşim içinde olmalarını gereklidir.
Sosyal Medya Markanızı erişmek istediğiniz konuma getirmek için konusunda uzman kişiler tarafından hedef kitlenizle iletişim kurmanın en iyi yoludur.

 

İlgi çekici içeriklerin paylaşılması da sosyal medya yönetimi stratejisinin önemli bir parçasıdır.
Paylaşılan tüm içerikler, potansiyel müşterilerin markanız ve ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için web sitenizi ziyaret etmeye yönlendirir.
Takipçilerinizin marka etkileşimini tamamladıktan sonra, müşteri olma potansiyeli artar.

 

"Sosyal medya burada. Gitmiyor; geçici bir heves değil.
Müşterilerinizin olduğu yerde olun: Sosyal Medyada."
Lori Ruff

Sosyal Medya ile Markanıza Değer Katın


Markanıza özel belirlenecek strateji ve planlama ile hazırlanacak İçerik Tasarımı, Kampanya ve Viral Pazarlama, ücretli – Sponsorlu Paylaşım, Influencer – Ortaklı reklamcılık yöntemleri ile ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenizle buluşturacak, ürünlerinizi doğrudan satışa ve tutundurmaya yönelik yapılacak çalışmalara
Sosyal Medya Yönetimi denir.

Potansiyel müşterilere erişmek ve ürün - hizmetlerinizin doğrudan pazarlamasına yapabilmek için sıkça kullanılan; Facebook Reklamcılığı, Instagram Reklamcılığı, YouTube TrueView Reklamcılığı, Influencer Reklamcılık, Twitter Reklamcılığı, LinkedIn Reklamcılığı ve Pinterest Reklamcılığı sosyal medya pazarlama yöntemleridir.

Modeno Dijital, çok sayıda markaya Sosyal Medya Yönetimi desteği vererek etkili bir strateji üzerinden ürün ve hizmetlerini ve markalaşma süreçlerini geliştirmek için müşteri kitlelerinin oluşturulması ve bu kitleler ile iletişime geçilmesinde markaları destekler.

Eskişehir Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Sosyal Medya Yönetimi projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Sosyal Medya Yönetimi teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Sosyal Medya Yönetimi proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Sosyal Medya Yönetimi bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Sosyal Medya Yönetimi hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Sosyal Medya Yönetimi ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.