Google Analytics

Google Analytics sonuçları ile verilerinizin sağlam olmasını sağlamak, performansı artırmak için dijital analitiği kullanmayı planlayan herhangi bir kuruluş için kritik bir ilk adımdır. Google Analytics ile veri takibi yararlı olabileceği gibi kurulumunun yanlış yapılandırıldığı durumlarda yanıltıcı veya yanlış verilere yüzünden yatırımlar başarısız sonuçlanabilir.
Uzmanlardan oluşan ekibimiz, sağlam ve doğru veriler sağlamak için Google Analytics'i uygulamak üzere sizinle birlikte çalışır.

Google Analytics

Google Analytics nedir?

Google Analytics web sitenizin geniş anlamda trafik ölçümünü yapabilmemize ve trafik verilerini belli ölçütlemeler ile karşılaştırmamıza yarayan Google servisidir. Veri olmadan, SEO stratejileri sağlıklı bir planlamaya dönüştürülemez. Google Analytics ile planlama yaparken Google Analytics hizmetlerini müşterilerimiz için kullanırken analiz ve raporlama, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu, Dijital PR, Google Analytics, Yandex Metrica, Sosyal Medya Raporlama, Web Trafiği Analizi hizmetlerini kullanırız.
Eskişehir Google Analytics faydası nedir?

Modeno Digital, Google Analytics ve Google Etiket Yöneticisi hizmetlerinde sertifikalı bir iş ortağıdır. Şirket içi analistlerimiz, teknik uzmanlarımız ve pazarlama stratejistlerimiz, Google'ın güçlü web ve veri analizi aracının tüm potansiyelinden yararlanarak daha bilinçli kararlar almanıza ve iş hedeflerinizi daha iyi izlemenize olanak tanır.

 

Hizmetlerimiz tamamen gereksinimlerinize özel planlanır ve size ya tek seferlik projeler ya da kendi özel Analytics uzmanınızla devam eden Analytics danışmanlığı hizmeti sağlayabiliriz. Sosyal Medya yönetimi planlaması yapılırken, rakip analizlerine göre işlem yapılır, tüm Raporlama - Analiz hizmetlerinde Google Analytics ile rakiplerinizden önde olmanızı sağlarız.

 

"Başarısızlık bir duvar değil, yol olarak görülmeli"
Eric Schmidt

Google Analytics ile Markanıza Değer Katın


Web sitenizin Google Analytics'te biriktirdiği veriler, hedef kitleye ulaşmanız da yararınıza olan bir yatırımdır.

Uzman bir Google Analytics stratejisi, genel pazarlama anlayışınızı şekillendirebilir ve online yatırım getirilerini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Pazarlama uzmanları ve veri analistleri ile Modeno Digital, size dijital performansınızı nasıl raporlayacağınızı ve dijital başarınızı nasıl ölçeceğinizi tanımlamanıza yardımcı olacak özel Google Analytics stratejileri sağlayabilir.

İşletmenizin varlıkları ve iç süreçleriyle birlikte çalışan bir stratejiyi birlikte oluşturabiliriz. Verileriniz inceleyerek rakiplerinizden farklarınızı çıkarmakla kalmayıp, verileri pazarlama kanallarınızda daha iyi kullanmanızı sağlayabiliriz.

Modeno Digital olarak Google Analytics hizmeti hakkında ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime buradan geçebilirsiniz.

Eskişehir Google Analytics
Google Analytics online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Google Analytics projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Google Analytics teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Google Analytics proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Google Analytics bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Google Analytics hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Google Analytics ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.