Dijital Reklam Ajansı

Modeno Dijital, alanında uzman ve deneyimli ekibiyle dünya reklam sektörü trendleri yakından takip eden ve bunu müşterileriyle buluşturan bir “Dijital Ajansı”dır.

Sunduğu Online, Offline ve interaktif hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve güncel teknikler kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetleri kusursuz bir şekilde teslim edilmesini garanti eder.

Geliştirdiği dijital reklam ve pazarlama stratejilerini projelendirerek Şeffaf, Proaktif, Ekonomik ve Esnek çalışma modelleri ile çözümler halinde sunar, İlgi çekici stratejilerimiz iş haline gelir, böylece müşterilerimizin marka değerlerini başarılı bir proje haline getirebiliriz.

Sosyal Medya Ajansı

Modeno Digital ile şirketinizin sosyal ağlarını yönetmede doğru yolla hareket eden deneyimli ve kendini işine adamış profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip olursunuz.

13 yıllık tecrübeli bir şirket olarak; bir firmanın sosyal ağlar üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri hızlı ve profesyonel şekilde hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz şeffaf , proaktif, ekonomik ve esnek çalışma prensibi sosyal medya sektöründe performans odaklı çalışmalarla iş süreçlerimizi entegre olarak yönetiyoruz.

hakkimizda

neler yaparız?

Sosyal Medya Uzmanlarımız, Grafik tasarımcılarımız, Video prodüksiyon ekibimiz markanız ya da şirketinizin sosyal ağlarda, özellikle de dijital medyada güçlendirmek için çalışır. Zaten verimli olan internet reklamcılığını markanız için daha verimli hale getirir ve internet reklamlarından daha fazla sonuç almanızı sağlar. Bunların haricinde de Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında komplike hizmet sunar, merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayabiliriz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya

İşletme ve Markaların Sosyal Medya Yönetiminde her alanında yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış, beceri ve deneyime sahip köklü bir Eskişehir Sosyal Medya Ajansıyız.

Hizmetlerimiz

  Planlı paylaşım stratejimiz ile Sosyal Medya Ağlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm içeriği sağlıyor ve yayınlamadan önce onay için size gönderiyoruz. Buradaki zaman kazandıran unsur, işletmeniz için çok önemli olabilir.

  Profesyonel bir ekiple çalışmak, sizi başka bir yere odaklanmanız için serbest bırakırken, Sosyal Medya hesaplarını etkili bir şekilde yönetiyor ve etkileyici getiriler sağlıyoruz.

  Hedef Kitle doğru seçilerek, işletme ve markanızın ile alakalı Sosyal Medya kullanıcılarının ilgisini çekecek stratejileri belirliyor daha iyi marka bilinirliği, potansiyel müşteriler ve satışlar yaratıyoruz.

  Kararlı bir seçim önemlidir. Hangi Sosyal Medya Ağının kullanılacağı nihayetinde her bir müşterinin gereksinimlerine bağlıdır ve şirketinizin hangi ağları benimsemesi gerektiğini, geçerli nedenlerle size sunarız.
Hızlı bir teklife, bir tavsiyeye ve ya tam bir desteğe ihtiyacınız varsa, biz sizin için buradayız.
Sosyal Medya Reklamcılığıe
Sosyal Medya Reklamcılığı

Facebook'tan Twitter'a, Instagram'a ve tüm sosyal mecralarda, hedef kitle ile etkileşim kurma yolları değişiyor. Sosyal Medya Reklamcılığında doğru analiz ve strateji ile hedef kitleden tam anlamıyla yararlanmanızı sağlarız.

Hizmetlerimiz
  Geliştirme ve doğru hedef kitle konusunda büyüklüğünüz ne olursa olsun çeşitli sosyal medya ağlarında işinize yardımcı olabiliriz, örneğin; Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Pinterest ve daha fazlası. İster organik strateji, ister ücretli ve ya her ikisini birden arıyor olun; sizin için doğru bir stratejik plan sunuyoruz.

  Uzman danışmanlarımız, kapsamlı marka ve hedef kitle analizine dayalı etkili sosyal reklam stratejileri planlamanıza ve uygulamanıza yardımcı olur. Hedef kitlenize özgün, ilgi çekici içerik sağlamak ve potansiyel müşterilerle ilişkiler kurmak, ajans olarak yaklaşımımızın anahtarıdır.

  Reklam stratejisini Sosyal Medyayı Pazarlama amaçlı kullanarak, web sitenizin trafiğini artırabilir, markanıza dikkat çekebilir ve sosyal ağlar aracılığıyla hedef kitlenize ulaştırabiliriz.

Güçlü bir reklam stratejisi ile sosyal medyada doğru reklam sonuçları için;
Sosyal Medya

Web Tasarımı ve Geliştirme

Web tasarım şirketleri söz konusu olduğunda pek çok seçenek vardır. Modeno Dgital'i seçerek 13 yıllık deneyime ve yüzlerce mutlu müşteriye sahip ödüllü bir ajans seçiyorsunuz. Eskişehir Web Tasarım Dijital Reklam Ajansı olarak marka ve şirketlere profesyonel olarak web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

  Tecrübe başarrının sırrıdır. İyi bir web tasarımı için, sağlam proje yönetimi becerilerinden ve kullanılabilirlik standartları ile pazarlama uygulamalarının derinlemesine anlaşılması olmazsa olmazdır. Son 13 yıldır web siteleri tasarlama ve pazarlama kampanyaları yürütme konusundaki deneyimimizi müşterilerimize hizmet için kullanıyoruz.

  Rekabet avantaja dönebilir. Ziyaretçilerin ne istediğini bileibliyoruz. Web siteleri oluşturma şeklimiz gelenekçi yapının dışında son teknoloji ve trendlere göre çalışır, izleme teknolojilerindeki ilerlemeyle artık ölçülebilir ve hedef kitleye göre tasarım sunabiliyoruz.

  Estetik bakış her insan için her zaman farklıdır, bu yüzden ne istediğimize odaklanmak yerine, web sitesi kullanıcılarından ilham alıyoruz. Potansiyel müşterilerinizin davranışlarını ölçerek ve analiz ederek, ihtiyaçlarını yansıtacak şekilde tasarımlar üretiyoruz.

Web sitesi projeniz için bizimle iletişime geçin, dahil olmayı çok isteriz!
Sosyal Medya

Dijital Pazarlama

Son teknoloji ile yaratıcılığı ön plana alan şirketimiz, dijital pazarlama kanallarını komplike olarak kullanırken; marka kişiliğinizi tam anlamıyla sergilemenizi ve hedef kitlenizi hem duygusal hem de psikolojik düzeyde meşgul etmenizi sağlayarak, sizlere ölçülebilir sonuçlar sunar.

Hizmetlerimiz

  Modern dijital pazarlama ortamı son derece rekabetçidir. Markanıza, hedef kitlenizin, işletmenize ihtiyaç duydukları anda tam olarak, ihtiyaç duydukları şeyi sunmanız gerekmektedir, bizler bu durumu sağlamak için güçlü bir dijital pazarlama stratejileri yanında modern ölçütlenebilir ve ölçülebilir teknolojileri kullanırız. Markalaşmanın anında görsel çekicilik, derinlik ve uzun ömürlülüğe ihtiyacı olduğu kadar modern teknolojik çözümleri kullanması gerekir.

  Dijital pazarlamada artık kasik yöntemler işe yaramaz, Tüketicinin ilgisini çekme mücadelesi pandemi ve salgın dönemi gibi dönemler harici hiç bu kadar rekabetçi olmamıştı. Hedef kitlenin dikkatini çekmek için milisaniyelerin önemli olduğu bir zamanda, dijital stratejinin etkileşimi teşvik etmek için yeterince ustaca olması gerekir.

  Uzman ekibimiz; her büyüklükteki işletme için güçlü, tam entegre dijital markalama çözümlerini şekillendirme kapasitesine sahiptir.

Her büyüklükteki işletmeye veriye dayalı dijital hizmetler sunan Eskişehir merkezli bir sosyal medya ajansı mı arıyorsunuz?
Sosyal Medya

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Kendini işine adamış uzmanlarımız, dijital stratejilerle marka varlığınızı oluşturarak, web sitenize trafik çekerek dönüşümleri yükseltecek, veriye dayalı SEO kampanyaları hazırlayacaklar. Biz kendimizi Eskişehir'in en iyi ve en uygun fiyatlı Eskişehir SEO ajansı olarak görüyoruz.

Hizmetlerimiz

  Organik arama artık tek başına bir disiplin kriteri değildir, ancak organik aramanın yanında doğru denge ile web sitenizin sıralamasını makul zaman dilimlerinde büyük ölçüde etkileyebiliriz.

  Hedefimiz müşterilerimize yalnızca aramadan daha fazla organik trafik sağlamak değil, en önemlisi web sitenizden daha fazla satış sağlamaktır.

  Özel SEO Stratejisi ile SEO hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştiriyoruz. Marka ve İşletmeniz için en fazla etkiyi yaratan analiz tekniklerini kullanıyoruz.

  Arama sonuçlarındaki Google algoritma güncellemelerini ve eğilimlerini sürekli olarak izliyor ve müşterilerimiz için mümkün olan en yüksek sıralamaları sağladığımızdan emin oluyoruz.

Bize kendiniz ve projeniz hakkında biraz bilgi verin, Web siteniz için ücretsiz bir SEO denetimi alın.
Sosyal Medya Reklamcılığıe
Marka ve Danışmanlık

Bizim işimiz insanların ürününüz, organizasyonunuz veya hizmetiniz hakkında neler hissettiğini bilmelerini sağlamak, pozitif etkilemeyi bir çerçevede konumlandırarak, doğru strateji araçları ile uygulamaktır. Marka hakları konusunda; Eskişehir merkezli ulusal ve uluslararası yetkinliğe sahip, bünyesinde marka vekilleri olan ve markalama adına tam hizmet veren bir marka danışmanlık ajansıyız.

Hizmetlerimiz

  Güçlü bir rekabet avantajı sağlayan ve iş satışlarını artıran bir marka stratejisi oluşturmayı hedefleriz. Bunu yaparken "sektörünün en iyisi" düşüncesiyle süreçleri planlar, açık stratejik düşünme ve yaratıcı yetenekle birleştiririz.

  Pazar payını artırmak ve yenilerini elde etmek yalnızca çok değerli ürünler ve hizmetler oluşturmakla olmuyor. Markanız için çalışanlarınız ve müşterileriniz arasında olağanüstü ve kalıcı bir diyalog oluşturmak için çalışıyoruz .

  Marka vekili olmak için belirli prosedür ve sınavlardan geçerek bu konuda uzmanlaşmış olmanız gerekemektedir. Şirketimiz klasik marka tescil hizmetleri yerine tamamen Dijital Pazarlama tekniklerini de kullanarak uygun marka tescil sürecini "marka vekilleri" aracılığı ile yönetir.

Nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşmek için lütfen;
Raporlama - Analiz

Raporlama - Analiz

Sonuç odaklı veri analizi konusunda uzmanlaşmış Google Analytics Sertifikalı bir ekibiz. Anlamlı ticari etki ile sonuçlanan veri odaklı kararlar almak için işletmenizi destekliyor ve güçlendiriyoruz.

Hizmetlerimiz

  Harita verilerine güvenmek, performansı ölçmek ve çalışma sonuçlarını anlamak için çok önemlidir. Zayıf veri, kötü kararlar ile ve bütünleşik bir başarı vizyonunu yaratmada yetersizliğe yol açar. Veri bileşenlerine ilişkin değerlendirmemiz, tamamen güvenilir analiz verilerine dayalı iş kararları almanız konusunda güven oluşturur.

  Ölçülebilir hedefler ve hedeflenen kitle analizlerini dijital pazarlama ve iş hedeflerini gerçekleştirmenizde yardımcı olabiliriz.

  Çoklu Platform kullanıyoruz. Müşterilerimizin çoğu Google Analytics'i birincil web analizi yazılımı olarak kullansa da, Adobe Analytics veya Coremetrics gibi web analizi platformunu da kullanıyoruz, size yardımcı olabiliriz. Ayrıca çok çeşitli UX, CRO ve veri analizi araçlarını kullanma konusunda da tecrübeliyiz.

  Google Analytics Sertifikasyon sınavını geçen birden fazla ekip üyemiz var.
Sorularınız mı var?

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.