Eskişehir Web Tasarım Ajansı
  • 25 Şubat 2021

Eskişehir Web Tasarım Ajansı

Eskişehir’in En Güvenilir Web Tasarım Ajansı

Eskişehir Web tasarım alanında, Eskişehir’in güvenilir web tasarım ajanslarından biri olan Modeno Digital; başta Eskişehir olmak üzere tüm Türkiye’de, binlerce müşterilerine kurumsal web tasarım hizmetleri veren bir web tasarım ajansıdır.

2008 yılından 2021 yılına kadar on üç yıllık sektör tecrübesi ile Eskişehir’de bir çok kurumsal şirkete, kurumsal web sitesi tasarımı projeleri gerçekleştirdik. Web Geliştirme ile Web tasarımı projelerinde hizmet verdiğimiz firma ve markalara daima öncelik olarak hızlı, kaliteli, Dijital Marka Stratejisi üzerine planlanmış bir web tasarımı yaklaşımını izledik.

Dijital Reklam Ajansımız kurulduğu günden bugüne, dijital platformlarda ve web hizmetlerinde, müşterilerine dijital platformlarda kurumsal marka kimliği kazandırmak adına Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı hizmetlerini bünyesinde bulunan marka ve patent vekilleri ile komplike olarak yürüterek, müşterilerinin marka ve danışmanlık ortaklığını da yapmaktadır.

Eskişehir Web Tasarımı Ajansı olarak web tasarım ve kurumsal web sitesi tasarımı hizmeti verdiğimiz Müşterilerimizin potansiyel müşterilere yani doğru hedef kitlelere ulaşması ve dijital platformlarda da başarılı bir kimliğe sahip olmaları adına hizmet alanını planlarken Dijital PR ve Dijital Marka Stratejisi üzerine planlama yaparak çalışırız.

Web Geliştirme alanında başta Web Tasarımı ve Programlama olmak üzere bir web sitesi tasarımı planlanırken ya da kurumsal web sitelerinin Dijital Marka Stratejisi planlanırken mevcut web siteleri için bir Raporlama – Analiz çalışması yapılır. Doğru Raporlama ve Analiz sonuçlarına göre planlanan web tasarım başarıya götürür. Elde edilen analiz ve raporlar gerek Rakip Analizi gerek Dönüşüm Oranı Optimizasyonu verileri doğrultusunda Marka Kimliği Oluşturma aşamasında gereklidir. Kısaca Dijital platformlarda Marka Stratejisi belirlenmeden yapılan web tasarım projeleri doğru sonuç vermezler. Web tasarım kadar web yazılım altyapı kriterlerine uygun kodlamalarla web tasarım süreci yönetilmelidir.

Başarılı web tasarım

Web Tasarım bilinenin aksine sadece bir web site tasarlama süreci değil, web geliştirme adına dijital tabanlı tüm projeler de bütünleşik bir süreç izlenmesi gereken projelerdir.

Sadece web tasarım ve programlama da başarılı olabilmek adına Tasarım Süreci, Yazılım Süreci, Test Süreci, Yayınlama süreçleri eksiksiz yapılmalıdır.

Eskişehir Web Tasarım ve Programlama noktasında, ölçeklenebilir bir başarılı web sitesi için belli başlı kriterler vardır. Bu kriterler profesyonel ekipler sayesinde yönetilerek başarı sağlanabilir. Ziyaretçi Web Trafiği Analizi, Satış hacminin büyümesi, Efektif müşteri kitlesinin artışı, Marka değer kimliği gibi konular web sitenizin kendi sektörü içinde en iyisi olabilmesi için gerekli anahtarlardandır.

Başarılı bir tasarımın haricinde de tüm web geliştirme projelerinde ise şu hususlara dikkat etmek gerekiyor;

Web Geliştirme de dahil süreç adımları;

  1. Web Tasarımı ve Programlama
  2. Responsive ve Mobil Web Sitesi
  3. Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
  4. E-Ticaret Çözümleri
  5. Web İçerik Yönetim Sistemleri
  6. UX/UI (Kullanıcı Deneyimi) ve Strateji
  7. Web Sitesi Desteği

Web tasarım projelerinde, yukarıda da bahsettiğimiz gibi uzmanlarca yönetilmelidir. Web tasarım sürecinden farklı olarak web yazılım süreçleri de doğru altyapı kriterleri uzman profesyonellerce hazırlanmalıdır. Uygun kodlamalar bilindiği üzere yazılım mühendisleri ya da yazılım alanında uzman kişilerce yönetilmelidir. Web tasarım ve İnternet teknolojileri ciddi bir planlama konusu olup, yazılım projelerinde de Google Analytics, Yandex Metrica, Google PageSpeed Insights ve GTmetrix gibi web sitesi altyapı analizleri takip edilmeli, doğru Anahtar Kelime Araştırma ve Amaç Belirleme yapılarak, Dünya standartlarınca kabul edilen web puan skorlarına göre SEO Planlama ve Danışmanlığı gözetilerek web tasarım süreci devam edilmelidir.

Eskişehir de Kalite Yönetim belgesine sahip İLK ve TEK Web Tasarım Ajansı

Eskişehir web tasarım ajansı olarak; devamlılık prensibimize göre tüm web tasarım şirketlerinden ayrılan en büyük özelliğimiz, müşteri desteği prensibimiz ve Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemine sahip olmamızdır.

Eskişehir’de ISO 10002 “Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemi” belgesine sahip İLK ve TEK Web Tasarım Ajansı olarak sizlere hizmet veriyoruz!

Modeno Digital; Ağustos 2020’den itibaren Ağustos 2023 yılına kadar geçerli olan “ISO 10002” sertifikasını alırken tamamen müşteri memnuniyetini amaçladı.

Web sitesi Desteği

Web tasarım hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimizin, Web sitelerinin teslim edilmesinden sonra, Web Sitesi Desteği hizmeti ile müşterimiz olan destek talepleri 2 saat içerisinde, müşterimiz olmayan destek talepleri ise 24 saat içerisinde işleme alınıyor, sorular cevaplanıyor ve problemler anında çözüme kavuşturuluyor.

Eskişehir web tasarım firmaları arasında web sitesi desteği hizmetini vermemizin en büyük nedeni ise; web site içeriklerinin güncel kalması, en önemlisi erişilebilirliği kesintisiz olarak online olmasını sağlamak içindir.

Eskişehir’in ilk web tasarım ajansı!

Modeno Digital; profesyonel olarak çözüm üreten bir web tasarım ajansı, web tasarım ve yazılım geliştiricisi bir şirkettir. Web Geliştirme projelerinde kalite devamlılıkla olur. Hizmet verdiğimiz tüm kurum ve kuruluşlar, 13 yıldır kesintisiz devamlılığın sonucu olarak başarı odaklı bir hizmet alır.

Eskişehir web tasarım ihtiyaçlarınız için bizlere buradan ya da 0850 307 71 02 iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz!