Marka Kimliği Oluşturma

Online olarak güçlü bir ilk izlenim bırakmak için yalnızca 2,6 saniyeniz var. Marka Kimliği Oluşturma, hedef kitlenizi büyüleyen ve satış büyümesini sağlayan unutulmaz bir kimlik oluşturmakla ilgilidir.

Marka Kimliği Oluşturma konusunda profesyonel bir Dijital Reklam Ajansına ihtiyacınız varsa, buradan iletişime geçin.

Marka Kimliği Oluşturma

Marka Kimliği Oluşturma nedir?

Marka Kimliği Oluşturma, bir logo ve akılda kalıcı bir tasarım seçmekten çok daha karmaşıktır. Hedef kitleniz için harika UX/UI (Kullanıcı Deneyimi) ve Strateji planması sağlarken, ilgi çekici dijital stratejilerle kalabalığın arasından sıyrılmanız gerekir.
Marka Kimliği Oluşturma bir işbirliği sürecidir; Markanızın dönüşümlerinizi artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğine dair içgörü sağlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışacağız. Ekibimiz Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı, Dijital Marka Stratejisi, Marka Kimliği Oluşturma, Marka Yönetimi (Tescil ve Takip), Alan Adı Tescil İşlemleri, Marka Hakları Koruma, Bilişim Hukuku konularında profesyonel olarak destek sağlayacaktır.

İşletmenizi ayrıcalıklı kılan değerleri ve iş açısından neyi başarmak istediğinizi daha derinlemesine inceleriz. Bu, Marka Kimliği Oluşturma söz konusu olduğunda, markanızın kişiliği de dahil olmak üzere birçok şeyi incelememiz gerekebilir.
İlginç yanlarınız mı var? yoksa daha kurumsal ve ciddi misininiz?
Tüm konumlandırmaları değerlendiririz.

 

Rakiplerinizin kendilerini markalamak için ne kullandıklarına göz atarız, sektörünüzde neyin işe yarayıp neyin yaramadığına dair bize daha iyi bir fikir vermesi açısından rakip analizi hazırlarız. Bu şekilde, doğru strateji için sürekli denemek ve test etmekten daha iyi bir başarı oranı garanti edebiliriz. Araştırma, deneme yanılma yönteminden önemli ölçüde daha başarılı bir yoldur.

"Bir şirket için marka, bir kişi için itibar gibidir. Zor işleri iyi yapmaya çalışarak itibar kazanırsınız."
Jeff Bezos

Marka Kimliği Oluşturma ile Markanıza Değer Katın


Marka Kimliği Oluşturma sonrası markayı kime pazarlıyorsunuz? Hedef kitlenizin dikkatini ne çekiyor? Hangi renkleri severler? Bizler Tüm bu soruları ve daha fazlasını soruyoruz!
Markanız için mükemmel kişiliği oluşturmak için Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı sürecini doğru planlamamız gerekir.

Bu gereklilik ile hedef kitleye görsel ve psikolojik olarak hitap etmemizi sağlar.

Çoğu ajans için Marka Kimliği Oluşturma sadece markalama sürecin de logo tasarımından ibaret oysa bu büyük bir hatadır. Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı ile Marka Kimliği Oluşturma birbirine karıştırılmaması gereken şeylerdir.

Yaratıcı tartışmalar üzerinden fikirler üretiriz. Kilit noktalar, işletmenizin pazar içinde nasıl konumlandığı, rakiplerinizin kim olduğu, hedef demografik özellikler ve nihai hedef kitle için hedefleri belirleriz.

Ekibimiz arasında Dijital Marka Stratejisi için planli fikirler geliştirilir. Verdiğimiz hizmet için nereye gittiğimiz konusunda geri bildirim almak için düzenli olarak iletişim halinde oluruz. Tasarım sadece sürecin bir parçasıdır.
Harika bir markayı oluşturan birçok görsel unsur vardır ve hepsinin ayrı bir plan ile takip edilmesini sağlamak önemlidir.
Eskişehir Marka Kimliği Oluşturma hizmetini sağlarken şu hususları takip ederiz;

 • Marka ve Danışmanlık
 • Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Dijital Marka Stratejisi
 • Marka Yönetimi (Tescil ve Takip)
 • Alan Adı Tescil İşlemleri
 • Marka Hakları Koruma
 • Bilişim Hukuku
 • Marka Kimliği Oluşturma

  Marka Kimliği Oluşturma hizmeti sağlarken yaptığımız her şeyin bir iş hedefi ve mükemmel bir sonucu vardır. Sonuç, markadır.

  Bu bilinç ile yaratıcı gücümüzü mevcut markanıza ve işletmenize yöneltiriz. Sektörünüze rekabetçi bir fark yaratmak için çalışırız.

  Özetle; Modeno Digital olarak, markanız için yankı uyandıran ve yaratıcı gelişime katkıda bulunan işler üreterek Marka Kimliği Oluşturmaya çalışıyoruz.

  Marka Kimliği Oluşturma online teklif!

  Online TEKLIF Alın!

  Marka Kimliği Oluşturma projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Marka Kimliği Oluşturma teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Marka Kimliği Oluşturma proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

  ONLİNE TEKLİF AL >>
  Marka Kimliği Oluşturma bize ulaşın!

  Sorunuz mu var?

  Marka Kimliği Oluşturma hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Marka Kimliği Oluşturma ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

  BİZE ULAŞIN >>

  bizden haberler

  Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
  Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
  Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.