Açık Hava Reklamcılığı
  • 23 Şubat 2021

Açık Hava Reklamcılığı

İşi sadece reklam olan bir ajans kurduk! Eskişehir Dijital Reklam Ajansları arasında reklamcılık üzerine edindiğimiz tüm tecrübemizi açık hava reklamcılığına vererek Modeno Reklam kuruldu.

2015 yılına reklamcılık üzerine edindiğimiz tüm tecrübemizi açık hava reklamcılığı alanında; MODENO REKLAMmodenoreklam.com.tr üzerinden TABELA, TOTEM, DİJİTAL BASKI, Araç Giydirme, Matbaa, Promosyon sektöründe Eskişehir Açık Hava Reklamcılığı olarak Reklamcılık faaliyetleri üzerine hizmet vermeye başladık.

Kuruluşumuz; açık hava reklam, dijital baskı, tabela imalatı, araç giydirme, led ekran, led tabela, duvar giydirme gibi reklam seçeneklerini geniş hizmet yelpazesi ile reklam vermek isteyenlerin tüm taleplerine uygun bir şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır.

Modeno Reklam, her biri kendi alanında tecrübeli, reklam sektöründe uzman bir ekip ile Eskişehir Reklam Ajansları arasında Açık Hava Reklamcılığını “tam hizmet” modeli ile sürdürmektedir. Modeno Reklam, “tam hizmet” modeli ile yürüttüğü açık hava reklamcılığı hizmetlerini sadece Eskişehir’de değil, çevre iller ve Türkiye’nin dört bir yanında açık hava reklam vermek isteyen firmalara hızlı ve kaliteli hizmet verecek şekilde kurumsallaşmıştır.

Eskişehir Açık Hava Reklamcılığı olarak neden MODENO Reklam ?

Modeno Reklam, tüm reklam süreçlerini entegre olarak “tam hizmet” modeli ile birlikte yürütür. Reklam tabelası, folyo baskı, duvar ilanı, otobüs giydirme, dijital baskı, açık hava reklamı, led ekran, led tabela, kutu reklam, totem reklam, bilboard, CLP, fuar ve teşhir tanıtım standları, display ürünler, tabela imalatı, föylük, araç reklam kaplama, bina reklam giydirme, cephe reklam giydirme gibi birçok reklam kalemini dışarıdan hizmet almak yerine kendi bünyesinde barındırmaktadır.

Endüstriyel Reklamcılık adıyla açık hava reklam hizmetlerine dair her şeyi, müşteri talepleri ve 13 yıllık tecrübemizle birleştirerek hizmetinize sunuyoruz.

Eskişehir ve Türkiye Geneli Billboard kiralama, billboard reklam fiyatlarını öğrenmek için en doğru yerdesiniz. Türkiye geneli tüm açık hava mecraları hakkında bilgi almak, reklam yer listesini görmek ve reklam vermek için bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimiz açık hava reklamcılığı için markanıza göre projeyi hazırlayarak, uygun fiyatlı bir teklif sunacaktır.

Eskişehir’in en eski reklam şirketlerinden biri olarak sizin için neler yapabileceğimizi görmek için lütfen buradan ya da 0850 307 71 02 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.