Yazılım Şirketi
  • 23 Şubat 2021

Yazılım Şirketi

Modeno YAZILIM olarak dijital medya alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız; Portföyünü genişleterek, siz aile bireylerimiz ile kalıcı ve güçlü çözümler üretmeyi amaçlamış, Bugün sektöründe kurumsallaşmış lider firmalara Eskişehir yazılım şirketi olarak hizmetleri vermektedir.

2010 yılında, MODENO YAZILIM markası modenoyazilim.com.tr üzerinden dijital reklamcılığı komplike internet uygulamaları ile birleştirerek Web Tasarım hizmetlerine ek olarak Mobil Uygulama Geliştirme, Responsive, Multimedia UI / UX Tasarım, Uygulama E-ticaret çözümlerinde Yazılım sektöründe Eskişehir Yazılım Şirketi olarak profesyonel Yazılım çözümleri alanında hizmet vermeye başladı.

Şirketimiz; başta IT uygulamaları olmak üzere yazılım uygulamaları ve geliştirmeleri, Web tasarım ve Web yazılımı, multimedya prezantasyon uygulamaları, Grafik Tasarım ve yayıncılığın interaktif programlamaları, Dijital Kurumsal kimlik, dijital marka oluşturma, Intranet, Ekstranet uygulamaları, Dijital platformlarda yazılımsal hosting çözümleri, E-ticaret uygulamaları ve entegrasyon konularında profesyonel bir Yazılım Şirketi olarak hizmetler vermektedir.

Neden bizi seçmelisiniz?

On üç yıllık tecrübemiz ile birlikte ilk temasla her şeyi Müşterilerimize çok basit bir şekilde açıklıyoruz. Çünkü ticari yön ve satışa odaklanıyoruz ve işlerimize tutkuyla bağlıyız. Eskişehir yazılım şirketleri arasında uzman bir ekibimiz yazılım mühendisleri, bilgisayar mühendislerinden oluşuyor. Güncel web teknolojileri ve web dijital dünyasının son gelişmelerine hakimiz.

Eskişehir’in ilk yazılım şirketlerinden biri olarak sizin için neler yapabileceğimizi görmek için lütfen; buradan ya da 0850  307 71 02 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.