Marka ve Danışmanlık

Marka ve Dijital Strateji danışmanlarımız; markanın amacını belirlemekten, markaları yeniden konumlandırmaya, tüm satış pazarlama kanallarında marka deneyimlerini yeniden tasarlamaya kadar müşterilerimizin hedeflerini gerçekleştirmek için marka ve dijital stratejileri tasarlar.

Marka ve Danışmanlık konusunda profesyonel bir Dijital Reklam Ajansına ihtiyacınız varsa, bizimle buradan iletişime geçin.

Marka ve Danışmanlık

Marka ve Danışmanlık nedir?

Günümüzün dijital dünyasında markaya bakış açımız; "Markanız sizin işinizdir; işiniz markanızdır."
13 yıllık reklam sektörü tecrübemiz ile marka stratejisi oluşturma konusunda danışmanlık ekibimiz; marka ve dijital stratejiler tasarlayan, marka amacını ifade eden, değer önerilerini tanımlayan ve dijital dönüşümü planlayan marka ve dijital uzmanlardan bir araya geldi.
Ekibimizin Odak noktaları, marka ve dijital stratejinin her zaman iş hedeflerine ulaşılmasını sağlamaktır. .
Bizler Profesyonel olarak; Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı, Dijital Marka Stratejisi, Marka Kimliği Oluşturma, Marka Yönetimi (Tescil ve Takip), Alan Adı Tescil İşlemleri, Marka Hakları Koruma, Bilişim Hukuku hizmetlerini vermekteyiz

Birçok pazarlama yönteminde görsel varlıklara inanırken, tüm pazarlama performansını optimize etmenin daha büyük potansiyelleri, özellikle dijital alanlarda görsel olmayan varlıklarda gizlidir.
Marka Danışmanlığı, bilimsel temelde, ancak müşteriye yani hedef kitleye yönelik ilgili öneriler ve seçeneklerle ilgili olarak çalışır.

 

Dijital Stratejiyi planlayan danışmanlarımız, yeni pazarlara ulaşarak, müşteri edinme maliyetini düşürerek, müşteri katılımını iyileştirerek, süreçleri dijitalleştirerek ve ya mevcut dijital konumlarını dönüştürerek, dönüşümü artırarak ve maliyet / gelir oranlarını dengede tutacak birçok marka fırsatından yararlanmak için dijital stratejiler geliştirmek için çalışırlar.

 

"Daha iyi içeriğe sahip olmanın ana bileşeni, yayını akıştan ayırmaktır."
David Hahn

Marka ve Danışmanlık ile Markanıza Değer Katın


Marka ve Danışmanlık hizmetimizin temeli; tüketici deneyiminin arkasına strateji koymamızdır. Şirketimiz bünyesinde çalışan Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunu reklamcı ekip arkadaşlarımız, reklam ve strateji belirleme de bilimsel ölçekleme ile hareket eder. Örneğin; Halkla İlişkiler ve Tanıtım da bir kural vardır.

Marka kimliğiniz; yalnızca ürününüzü ve ya hizmetinizi halka sunma biçiminizle değil, hedeflediğiniz her bir tüketicinin zihninde nasıl kalıcı bir izlenim yarattığınızla da ilgilidir.

Marka kimliğinizi oluştururken, insanların ilişki kurabileceği ve özdeşleşebileceği bir hikaye anlatmamız çok önemlidir. MODENO Digital olarak, her şekil, boyut ve demografiden tutun tipografi betimlemelerine kadar tüketiciye hitap edecek doğru marka kimliğini oluşturmak için tam olarak neyin gerekli olduğunu biliyoruz.

Marka danışmanlarımız; bir markanın pazara girişinin ve ya yeniden konumlandırılmasının, her yönünü kapsamlı bir şekilde kapsayan geniş bir endüstri yelpazesine göre değerlendirir ve bu değerlendirmeyi yaparken tecrübeden yararlanırlar.

Müşteri portföyümüzün çok çeşitli müşterilerden oluşmasının avantajını kullanırız. Strateji ve yeniliği kanıtlanmış yöntemler ve yaratıcı süreçlerle dikkatlice birleştirerek, doğru türden etkiyi yaratan kalıcı marka kimlikleri oluşturuyoruz.

Eskişehir Marka ve Danışmanlık hizmetimizin yanında profesyonel olarak sağladığımız hizmetler;

 • Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Dijital Marka Stratejisi
 • Marka Kimliği Oluşturma
 • Marka Yönetimi (Tescil ve Takip)
 • Alan Adı Tescil İşlemleri
 • Marka Hakları Koruma
 • Bilişim Hukuku
 • Marka ve Danışmanlık

  Markanızı rekabet piyasasına hazır hale getirmek için temellere ayırırız.
  Basit olarak Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı hazırlandıktan sonra markanın Dijital Marka Stratejisi belirlenmelidir. Strateji belirleme aşaması tamamen Marka Kimliği Oluşturma adımından sonra yapılır.

  Bir markanın yaratılmasından sonra korunması da önemlidir. Bu yüzden Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) yapılmış bir markanın Marka Hakları Koruma kapsamında da hizmet alması gerekmektedir.
  Dijitalleşen dünya da marka adına internet teknolojileri olarak Alan Adı Tescil İşlemleri yapılmalı olası bir aksilik durumunda da Bilişim Hukuku devreye sokulmalıdır.

  Marka ve Danışmanlık online teklif!

  Online TEKLIF Alın!

  Marka ve Danışmanlık projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Marka ve Danışmanlık teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Marka ve Danışmanlık proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

  ONLİNE TEKLİF AL >>
  Marka ve Danışmanlık bize ulaşın!

  Sorunuz mu var?

  Marka ve Danışmanlık hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Marka ve Danışmanlık ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

  BİZE ULAŞIN >>

  bizden haberler

  Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
  Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
  Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.