Sosyal Medya

Kurumsal olarak Dijital çağa ayak uydurmak için markaların ürün ve hizmetlerini potansiyel müşteriler ile buluşturmak için kullandığı ağların genel adı Sosyal Medyadır.

Sosyal Medya

Sosyal Medya nedir?

Sosyal Medya, Kişi, İşletme ya da Markaların (görsel ve yazılı) ürettikleri içerikleri, haber ve gelişmeleri online olarak paylaşmalarını sağlayan bir ağdır.
Sosyal Medya kullanılarak Markanızın bilinirliğini artırmak için çok sayıda yöntem bulunmaktadır.
Bunlar Profesyonel; Sosyal Medya Yönetimi, Sponsorlu Paylaşım Planlaması, Sosyal Medya Kampanya ve Viral Pazarlama, Sosyal Medya Ticaret | S-Ticaret, Sosyal Medya İçerik Tasarımı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Girişimciler için Sosyal Medya başlıklarından oluşmaktadır.
Neden Sosyal Medya?

Sosyal Medya kullanımı ile markanızı, ürün ve hizmetlerinizi fiziksel olarak ulaştırabileceğiniz hız ve zamana göre çok daha yüksek hız ve zamanda kitlelere ulaştırma fırsatını yakalayabilir, kendinize uygun kitlelere düşük maliyet ve kısa zamanda etkileşim imkanı yakalayabilirsiniz. Dünyada olduğu gibi ülkemizde ve Eskişehir Sosyal Medya kullanımı oldukça yüksek durumdadır.

 

Ulusal anlamda markanızı tanıtmak, ürün ve hizmetlerinizi doğrudan pazarlama yapmak gibi konularda fırsatlardan faydalanabileceğiniz gibi Uluslararası pazarlara ve müşterilere doğrudan erişebilme fırsatını yakalamak Sosyal Medya ile diğer tüm pazarlama ve tanıtım yöntemlerine göre daha düşük maliyet ve zamanda başarılabildiğinden pazarlama ve reklam kanallarının merkezinde konumlanmıştır.

 

"Teknolojimizin insanlığımızı aştığı dehşet verici bir şekilde aşikar hale geldi."
Albert Einstein

Sosyal Medya ile Markanıza Değer Katın


Markaların genellikle kullandıkları sosyal medya platformları başlıca; Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve Pinterest’tir. Bu sosyal medya platformları içerik ve kitle yönünden kendi aralarında farklılıklar taşımaktadır.

Potansiyel müşteri ve İş alanlarında etkinliklerini artırmak isteyen markalar bu platformlara farklı stratejiler ile kitlelere erişebilirler.

Modeno Digital olarak; Markanızın verimli etkileşim, potansiyel müşteri ve doğrudan pazarlama yollarınından faydalanabileceğiniz doğru Sosyal Medya Stratejilerini İstanbul ve Eskişehir’de Sosyal Medya hizmeti olarak sunmaktayız.

Sosyal Medya kullanımı markalar için bir ihtiyaçtan çok mecburiyet haline gelmesi Modeno Digital olarak Eskişehir Sosyal Medya Ekibimizi her geçen gün daha ileride ve beklentilerin üzerinde çıkabilmesi ve müşterilerimize tam destek verebilmek amacı ile sürekli olarak geliştiriyoruz.

Sosyal Medya
Sosyal Medya online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Sosyal Medya projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Sosyal Medya teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Sosyal Medya proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Sosyal Medya bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Sosyal Medya hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Sosyal Medya ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.