Sosyal Medya Ajansı
  • 23 Şubat 2021

Sosyal Medya Ajansı

İşletme ve Markaların Sosyal Medya Yönetiminde her alanında yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış, beceri ve deneyime sahip köklü bir Eskişehir Sosyal Medya Ajansıyız.

Facebook’tan Twitter’a, Instagram’a ve tüm sosyal mecralarda, hedef kitle ile etkileşim kurma yolları değişiyor. Sosyal Medya Reklamcılığında doğru analiz ve strateji ile hedef kitleden tam anlamıyla yararlanmanızı sağlarız.

2017
 yılında sosyal ağların genişlemesiyle konusunda uzman bir ekip kurarak MODENO DİGİTAL kuruldu, modenodigital.com.tr üzerinden Sosyal Medya YönetimiSponsorlu Paylaşım PlanlamasıSosyal Medya Kampanya ve Viral PazarlamaSosyal Medya Ticaret | S-TicaretSosyal Medya İçerik TasarımıSosyal Medya DanışmanlığıGirişimciler için Sosyal MedyaSosyal Medya ReklamcılığıFacebook ReklamcılığıInstagram ReklamcılığıYouTube TrueView ReklamcılığıInfluencer ReklamcılıkTwitter ReklamcılığıLinkedIn ReklamcılığıPinterest Reklamcılığı hizmetlerini komplike bir sosyal medya çözümleri sunan Eskişehir Sosyal Medya Ajansı olarak vermektedir.

Markaların genellikle kullandıkları sosyal medya platformları başlıca; FacebookInstagramTwitterLinkedIn ve Pinterest’tir. Bu sosyal medya platformları içerik ve kitle yönünden kendi aralarında farklılıklar taşımaktadır.

Potansiyel müşteri ve İş alanlarında etkinliklerini artırmak isteyen markalar bu platformlara farklı stratejiler ile kitlelere erişebilirler.

Modeno Digital olarak; Markanızın verimli etkileşim, potansiyel müşteri ve doğrudan pazarlama yollarınından faydalanabileceğiniz doğru Sosyal Medya Stratejilerini İstanbul ve Eskişehir’de Sosyal Medya hizmeti olarak sunmaktayız.

Sosyal Medya kullanımı markalar için bir ihtiyaçtan çok mecburiyet haline gelmesi Modeno Digital olarak Eskişehir Sosyal Medya Ekibimizi her geçen gün daha ileride ve beklentilerin üzerinde çıkabilmesi ve müşterilerimize tam destek verebilmek amacı ile sürekli olarak geliştiriyoruz.

Sizin için neler yapabileceğimizi görmek için lütfen  buradan ya da 0850 307 71 02 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.