Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk bilincimiz gereği, Gönüllü programımıza katılmak ve sosyal ağlarınızın ücretsiz yönetiminden yararlanmak için STK'nızı kaydedin. Nasıl çalıştığımızı öğrenin.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk projesi nedir?

Sosyal Sorumluluk İletişim sürekli değişim ve dönüşüm içerisinde. Dijital dünya iletişim şekillerini ve insan ilişkilerini yeniden şekillendirmek kalmıyor, hayatımız içirisinde yer ediniyor.

Yeni hedef kitlelere ulaşmak isteyenler ve dijital dönüşümü strateji olarak görüp, bilincinde olan Sivil Toplum Örgütleri "kısıtlı" bütçeler ile dijital iletişimin içinde var olmaya çalışıyor.

Modeno Dijital; her geçen gün çoğalan dijital kanalları nasıl daha etkin ve güvenli kullanacağınızı ve iletişim dünyasının işleyişi konusunda belirli yardım olanaklarına sahip STK'ların yanında olmak için Gönüllü programını devreye sokuyor ve Gönüllü programımız sayesinde SKT'larimiza ücretsiz olarak; Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz hizmetlerimizi sunuyoruz.

Sosyal Sorumluluk
Sosyal Sorumluluk online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Sosyal Sorumluluk projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi ücretsiz alabilirsiniz. Sosyal Sorumluluk teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Sosyal Sorumluluk proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Sosyal Sorumluluk bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Sosyal Sorumluluk hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Sosyal Sorumluluk ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Gönüllü programımıza katılmak ve sosyal ağlarınızın ücretsiz yönetiminden yararlanmak için STK'nızı kaydedin.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.