Twitter Reklamcılığı

İşletmenizin büyümesi ve doğrudan kurumsal bir sosyal medya iletişim kanalı açmanız için Twitter en önemli platformdur.
Sosyal Medya kullanıcılarının %80’i Twitter’da takip ettiği markalardan ürün ve hizmet aldıklarını biliyor muyzdunuz?

Twitter Reklamcılığı

Twitter Reklamcılığı nedir?

Twitter 340 milyonu geçen aktif kullanıcıya sahip bir sosyal medya platformudur.

Twitter Reklamcılığı ile markanız, ürünleriniz ve hizmetlerinizi platform kullanıcılarına iletebilir, web sitenize trafik elde edebilir ve doğrudan satış – pazarlama yapma fırsatı oluşturabilirsiniz.
Twitter Reklamcılığı ile kullanıcıları doğrudan markanızdan satın almaya yönlendirilmesi, güvenilir marka imajı çizmek ve marka bilinirliği oluşturmak için çok verimli bir yöntemdir.
Twitter Reklamcılığı faydası nedir?

Twitter Reklamcılığı Uluslararası bilinirlik ve tutundurma planlarınızı gerçekleştirip, markanızı ve ürünlerinizi uluslararası satış kanallarına ulaştırabilecek ve geniş alana yayılan bir reklam stratejisi oluşturma imkanını sunacaktır.

Twitter Reklamcılığı, direk bir mesaja sahip olmanızdan dolayı markalar için daha estetik, etkili ve işlevlidir.

 

Twitter diğer sosyal medya platformlarına göre reklam vermede nispeten sınırlıdır, bunun nedeni kullanıcılara bunaltıcı ve sıkıcı içerik göstermektense etkileşim kurulmasını sağlayacak şekilde sunum yapılmasını tercih edilmesidir.

İlham verici içerikler ve kampanyalar ile kitle edinme ve marka bilinirliği oluşturmanızda yüksek verimlilik sağlar.

 

"Twitter, düşünme fırsatınız olmadan önce ne düşündüğünüzü dünyaya anlatmak için harika bir yer."
-Chris Pirillo

Twitter Reklamcılığı ile Markanıza Değer Katın


Modeno Digital Eskişehir’in en iyi Twitter Reklam ajansıdır. Markanız için yapılacak Sosyal Medya planlamasında Facebook Reklamcılığı, Instagram Reklamcılığı, YouTube TrueView Reklamcılığı, Twitter Reklamcılığı, Linkedin Reklamcılığı ve Pinterest Reklamcılığı gibi yöntemlerden size en uygun olanını seçecek olan uzman ekibimiz hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşmanız için size sürekli destek olmaktadır.

Twitter’da reklam çalışmaları pazara ve kullanıcılara odaklı olmalıdır.
Çok sayıda promosyon ve içerik paylaşımları spam algısı yaratarak kullanıcılara yanlış etki bırakabildiği gibi marka imajını olumsuz etkilemektedir.

Dijital Reklam çalışmalarında önemli bir yeri olan Twitter Reklamcılığı Markanızı birçok kullanıcıya ulaştıracak ve sadık müşteriler oluşturmanızı sağlayacaktır.

Eskişehir Twitter Reklamcılığı
Twitter Reklamcılığı online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Twitter Reklamcılığı projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Twitter Reklamcılığı teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Twitter Reklamcılığı proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Twitter Reklamcılığı bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Twitter Reklamcılığı hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Twitter Reklamcılığı ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.