Web İçerik Yönetim Sistemleri

Modeno Digital olarak; Web projelerinde müşterilerimize tam olarak istediklerini vermenin önemli olduğunu biliyoruz.
Bu nedenle, zengin özelliklere sahip ve güncellenmesi kolay web sitelerini kullanıcı dostu bir arayüzle yönetebiliyorsunuz. Web İçerik Yönetim Sistemleri kontrolü size ait bir sistemdir.

Tüm planlaması geliştirilmiş olan yönetim paneliniz ile web sitelerinizi tek bir tıklama ile; bağlantılar, tablolar, resimler ve videolar oluşturabilecek esneklikte yönetebilirsiniz.

Web İçerik Yönetim Sistemleri

Web İçerik Yönetim Sistemleri nedir?

Web İçerik Yönetim Sistemleri web sitesi içeriklerinin kontrollerinin ve yönetiminin firmanız tarafından yapılabilir olduğu, esnek ve güncelleştirilebilirliği MODENO Digital sunucuları aracılığı ile yapılan bir yönetim paneli sistemidir.

İster normal bir web sitesi hizmeti alın, isterseniz Kurumsal Web Sitesi Tasarımı hizmeti alın, tüm web projelerinizin içeriğini yani web sitenizin içeriğini dizüstü bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden hareket halindeyken düzenleyebilirsiniz.

Modeno Digital olarak geliştirdiğimiz Web İçerik Yönetim Sistemleri müşterilerimizin özel teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, web sitelerindeki içeriği oluşturmasına, yönetmesine ve değiştirmesine yardımcı olmakla beraber sınırsız DİL ekleme opsiyonları ile organize eden, patentli bir yazılımdır.

Web İçerik Yönetim Sistemleri ile tek tıklamayla yapılan güncellemeler saysesinde web sitenizin her zaman en yeni özelliklerle güncel olduğu bilirsiniz.

Kontrol paneli ile sitenizin içeriğine hızlı erişmenizi ve diğer alanlara göz atmanızı sağlarsınız böylelikle web siteniz üzerinde komple hakimiyet kurabilirsiniz.

Basit bir yöntem ile ürünlerinizi güncelleyebilir, iş akışını web sitenizin içeriğine dakikalar içinde aktarabilir ve içerikleri düzenlemeye başlayabilirsiniz.

 

İnternetin doğası, uluslararası bir hedef kitleye yani müşterilere sahip olduğunuz anlamına gelir.

Bu doğrultuda da hedef kitlemiz olan müşteriler çok uluslu şirketler de olabileceği gibi, son kullanıcı olarak farklı ülkelerden olabilir. Bu noktada da işletmeler için çok dilli web siteleri önem arz eder.
Bizler çok dilli (multi-language) web siteleri oluşturma konusunda uzmanız. Çok dilli web sitesi deneyiminizi şansa bırakmayın.

Web İçerik Yönetim Sistemleri ile oluşturulan Web Tasarımı ve Programlama yapılmış web siteleri güncel teknolojileri de içerisinde barındırmaktadır.
Örneğin: ne kadar içerik geniş olursa olsun ziyaretçiler web sayfasını gezerken rahat bir arayüz ile karşılaşmalılar.
Bunun için de Responsive ve Mobil Web Sitesi programlaması sorunsuz olmalıdır. Özellikle; Web Geliştirme planlamaları sadece içerik yönetmek adına değil, e-iş modelleri için de geçerlidir.
Web İçerik Yönetim Sistemleri programlaması yapılırken E-Ticaret Çözümleri için de programlanmalıdır. Ödeme yöntemlerini ve Ödeme birimleri farklı para cinsleri ve çok dilli olmak zorundadır.
UX/UI (Kullanıcı Deneyimi) ve Strateji belirlenirken tüm süreç göz önüne alınarak götürülmeli, proje sonucunda da Web Sitesi Desteği kesintisiz devam etmelidir.
Eskişehir'de Dijital Reklam sektöründe Modeno Dijital 13 yıllık tecrübe ile Web İçerik Yönetim Sistemleri programlayabilir ve profesyonel çözümler sunabilir.

" İyi bir içeriğin anahtar kelimesi “ilgi çekici” olmasıdır."
Jason Miller

Web İçerik Yönetim Sistemleri ile Markanıza Değer Katın


Web sayfaları oluşturtmak, tasarımsal değişiklikleri yaptırtmak ve diğer optimizasyonlar için kendi sisteminizi oluşturmak yerine, Web İçerik Yönetim Sistemleri web sitenizin daha ileriye dönük sorunlara odaklanabilmeniz için tüm bu temel altyapı işlerini sizin için halleder.

Web İçerik Yönetim Sistemleri ile oluşturduğunuz tüm içerik, ziyaretçileriniz ve potansiye müşteri kitleniz için tam istediğiniz gibi görünmesini sağlar.

Web İçerik Yönetim Sistemleri ile oluşturulan web siteniz arama motorları için optimize yeteneğine sahip olduğu için arama sonuçlarında da üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur.

Profesyonel bir web sitesi oluşturmak söz konusu olduğunda, tek bir yaklaşımın işe yaramadığını bilmelisiniz. Ekibimiz tarafından tasarlanan bir web sitesi her zaman özel olarak tasarlanır, kodlanır ve iş ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Web sitenizi sorunsuz şekilde yönetebilmek için sorunsuz bir içerik yönetim sistemi kullanmanız önemlidir.

Web İçerik Yönetim Sistemleri
Web İçerik Yönetim Sistemleri online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Web İçerik Yönetim Sistemleri projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Web İçerik Yönetim Sistemleri teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Web İçerik Yönetim Sistemleri proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Web İçerik Yönetim Sistemleri bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Web İçerik Yönetim Sistemleri hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Web İçerik Yönetim Sistemleri ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.