Eskişehir Sosyal medya Yönetimi
  • 14 Ekim 2022

Eskişehir Sosyal medya Yönetimi

Eskişehir Sosyal medya Yönetimi danışmanlığı ile Modeno Digital Eskişehir’de Kurumsal ve Gelişmekte olan işletmelere Sosyal Medya desteği vermektedir.

Eskişehir Sosyal medya Yönetimi, hedef kitlenize ulaşmak ve onlarla ekibin bir parçası gibi hissetmelerini sağlayacak şekilde bir kanal oluşturmaktan geçmektedir.

Sosyal Medya kullanıcıları organik olarak firmalara aidiyet hissedeceği içerikler ve reklam kampanyaları ile işletme ve kullanıcı bağı kurmak mümkündür. Sosyal Medya Ücretli ortaklıkları ve Influencer pazarlama ile farklı kitlelere ulaşmak oldukça kolay olmasıyla birlikte doğrudan satışa yönlendirmek için oldukça verimli çalışan yöntemlerdir.

Günümüzde İşletmelerin büyümesi ve geniş kitlelere ulaşabilmesi için oldukça önemli bir iletişim aracı olan sosyal medya yönetimi Eskişehir’de olduğu gibi Türkiye ve Dünyanın her yerinde pazarlama ve satış alanında en önemli yöntem haline gelmiştir.

İşletmelerin büyümesinde ve büyüdükçe yeni pazarlara ulaşması aşamasında sosyal medya ihtiyaçları aynı şekilde büyüme ve gelişme gösterecektir.

Sosyal Medya Yönetimi ürün ve hizmetlerinizi ilgili kullanıcılarla buluşturmanız, kurumsallaşma, tanıtım ve reklam amacıyla kullanılacağı gibi pazarlama alanında etkili bir araç olarak günümüzde gelişme ve konum koruma için rekabetin en önemli unsurlarından biri olmuş durumdadır.

Sosyal Medya ile firmanızın ürün, hizmet, kalite politikası, yapısı ve değerlerini kullanıcıya yansıtabilir bilinirliğinizi ve uluslararası pazarlara açılma potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Eskişehir Sosyal medya Yönetimi

Eskişehir Sosyal medya Yönetimi

Eskişehir Sosyal Medya Yönetimi Takibi 3 aşaması

  • Erişim
  • Tıklama Oranı
  • Dönüşümler ve Dönüşüm Oranı

Erişim, sosyal medya kullanıcılarının bir içerik ve reklama ulaşması ve belirli bir süre maruz kalmayı gösteren, hedef kitlenin belirlenmesi ve analiz için ilk adımdır.

Tıklama Oranı, sosyal medya reklamlarınıza tıklanma sayısını ve kaç kullanıcıya gösterim yapıldığını takip edebileceğiniz göstergelerdir.

Dönüşümler ve Dönüşüm Oranı, Sosyal Medya kullanıcılarının doğrudan yaptıkları eylemleri, pazarlama ve satın alma süreçlerini takip edebileceğiniz ve web siteniz gibi satış kanallarınızla direk veya dolaylı bağlantılı olarak kullanılan analizlerdir.