Web Sitesi Desteği


Modeno Digital olarak web sitenizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin müşterilerinize günün 24 saati erişilebilir olmasını sağlamak için sürekli teknik destek ve yardım sağlarız! Eskişehir web tasarım ve web geliştirme sektöründe 13 yılı aşkın tecrübemizle güvenebileceğiniz bir iş ortağınızız.

Web Sitesi Desteği

Web Sitesi Desteği nedir?

Modeno Dijital olarak; Web Geliştirme, Web Tasarımı ve Programlama, Responsive ve Mobil Web Sitesi, Kurumsal Web Sitesi Tasarımı, E-Ticaret Çözümleri, Web İçerik Yönetim Sistemleri, UX/UI (Kullanıcı Deneyimi) ve Strateji hizmetlerini tam gereksinimlerinize göre oluşturuyor ve tamamen size özel bir destek hizmeti sağlıyoruz.
Oluşturduğunuz "YARDIM TALEP" biletlerini ekibimiz 7/24 2 saat için de talebi inceliyoruz ve işlem gerçekleştiriyoruz.

Web sitenizin güncel kalmasını, en önemlisi erişilebilirliği kesintisiz olarak online olmasını sağlamak için destek planlarımız sürekli güncelleniyor.

Web barındırma hizmet yani web hosting ve web siteniz için güvenlik özellikleri gibi teknik hizmetlere ait tavsiye ve takiplerini de üstleniyoruz.

 

Müşteri panelinizden e-ticaret çözümleri de dahil olmak üzere satış sonrası aksaklık ya da entegrasyon problemlerinde, işletmenizin web sitesini güncel içeriğinde size yardımcı oluyoruz.

ISO 10002 sertifikamız sayesinde müşteri memnuniyetini daha etkin yönetiyoruz.

"Rakiplerinize önem verin, hatalarınızı ilk önce onlar fark eder."
Antisthene

Web Sitesi Desteği ile Markanıza Değer Katın


Web Sitesi Desteği himzet olarak Web Tasarımı ve Programlama,Kurumsal Web Sitesi Tasarımı ve E-Ticaret Çözümleri ile sınırlı değildir.

Web Geliştirme projelerinin hepsi için geçerli olup, ziyaretçilerin yaşadığı tüm problmleri kapsar. İster Responsive ve Mobil Web Sitesi istenirse Web İçerik Yönetim Sistemleri ile ilgili problemleri Web Sitesi Desteği ile 2 saat içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.

Her adımda deneyimli bir ekip arkadaşımız ile konuşursunuz. Havalı powerpoint sunumları ve ya rahatsız edici müşteri temsilcileri ile muhattap olmazınız.

Bizimle ilk aramanızdan itibaren, problemi çözüm odaklı yaklaşımla ele alıp, sorunu hemen çözeriz.

Proje süresince ve sonrasında, projenizi daha da ileriye taşımak için sürekli olarak fikir ve tavsiyeler sanarken hizmetlerimizden en yüksek değeri alabilmeniz için her zaman tüm bilgi ve tecrübemizi paylaşıyoruz.

Web Sitesi Desteği
Web Sitesi Desteği online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Web Sitesi Desteği projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Web Sitesi Desteği teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Web Sitesi Desteği proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Web Sitesi Desteği bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Web Sitesi Desteği hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Web Sitesi Desteği ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.