Web Trafiği Analizi

Web Trafiği Analizi, dijital medyanın neredeyse tüm diğer kollarının bir parçası olan bütünleştirici bir hizmettir.

Yalnızca işletmeniz, markanız hakkında bilgi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüketiciniz hakkında da bilgi sağlar ve çok platformlu pazarlamayı daha hedefli hale getirir.

İlişkilendirilmiş hesaplarla Web Trafiği Analizi hizmeti ile, dönüşümleri takip edebililir ve hedef kitleyi tam olarak belirleyebilmemizi sağlar.

Web Trafiği Analizi

Web Trafiği Analizi nedir?

Web Trafiği Analizi derinlemesine analitik araştırma, beceri ve bilgi gerektirir. 13 yıllık sektör tecrübemiz ve yazılım mühendislerinden oluşan analistlerimizin uzmanlıkları ile sektörün önde gelen dijital reklam ajans olarak analiz raporlama araçlarıyla hizmetini profesyonel olarak veriyoruz. Topladığımız bilgiler, sürekli büyüme fırsatları sunar çünkü etkili veriler yeniliği teşvik eder.
Yaratıcı, analizleri tamamlanmış veriler ile hedef kitleye ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Web Trafiği Analizi hizmetlerini verirken analiz ve raporlama, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu, Dijital PR, Google Analytics, Yandex Metrica, Sosyal Medya Raporlama, Web Trafiği Analizi hizmetlerini bütünleşik olarak kullanıyoruz.
Eskişehir Web Trafiği Analizi faydası nedir?

Bilgi, sektörünüzde sizi bir öncü haline getirme potansiyeline sahiptir. Trendleri takip etmek yerine, web analitiği ve Web Trafiği Analizi ile hedef kitleye ulaşmak daha garantilidir.

İster Sosyal Medya kampanyaları için bilgi toplayın, isterseniz rakip analizlerine göre işlem yapın, tüm Raporlama - Analiz hizmetlerinde başarı için Web Trafiği Analizi en önemli aşamadır. Doğru bir analiz, hedef kitleye tanıtım yaptığınızdan emin olmanızı sağlar.

 

Web siteniz ve E-Ticaret siteniz için analiz sonuçları önemlidir. Sektörünüzün genel performansı için derinlemesine bir denetim gerçekleştirerek başarılı olmak istediğiniz pazarın rekabet edebilirliğini anlamamızı sağlarız.

Bilinirliğini artıracak dijital pazarlama stratejileri neredeyse her gün yeni algoritma güncellemeleri entegre edilerek sürekli değişiyor. Bizim farkımız; Endüstrinizdeki trendleri araştırıyor, tercüme ediyor ve rakiplerin önüne geçmenizi sağlıyoruz.

 

"İnternette sır yoktur."
Paul Babicki

Web Trafiği Analizi ile Markanıza Değer Katın


Web Trafiği Analizi ve raporlama olmadan, işinizle ilgili karlı kararları destekleyemezsiniz. Standart olarak raporlar sunmak yerine çözüm odaklı raporlar çıkartırız. Müşterilerimizle ilişkilerimizi geliştirmeye ve ajans ile müşteri arasındaki boşluğu doldurmak her zaman ki hedefimizdir. Modeno Digital olarak İstanbul ve Eskişehir’de bulunmamıza rağmen, performans ve ya verileri şahsen incelemek için müşterilerimiz nerede olursa olsun sürekli ziyaret ve ya bir toplantı planlarız.

Etkili bir Web Trafiği Analizi, tüketici davranışını izlemek için uygun araçlara dayanır. Agency Analytics, Google Analytics, Google Keyword Planner, Answer The Public, SEMrush, Majestic ve Yoast dahil olmak üzere bir dizi araçtan verileri harmanlıyor ve çapraz referans noktaları ile sonuçları değerlendiriyoruz.

Bilgiler çeşitli kaynaklardan gelse de, raporlama ve analizimizin 'temiz' verilerden oluşmasını sağlarız. Gerçek verilerin net bir görünümünü görebilmemiz için veri kalitesinin sağlamalarını veri alanları, filtreleri ve istatistiksel yöntemleri gözden geçirerek yaparız. Web Trafiği Analizi konusunda markanızı bir sonraki seviyeye taşıyacak uzmanlığa sahibiz.
Modeno Digital olarak Web Trafiği Analizi hizmeti hakkında detaylı bilgi ve online iletişim sağlamak için buradan bize ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Web Trafiği Analizi
Web Trafiği Analizi online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Web Trafiği Analizi projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Web Trafiği Analizi teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Web Trafiği Analizi proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Web Trafiği Analizi bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Web Trafiği Analizi hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Web Trafiği Analizi ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.