E-Posta Pazarlama

Tüm çevrimiçi profilleri birbirine bağlayan tek adres olan E-Postalar benzersiz dijital pasaportlarımızdır.
Dijital Pazarlamanın en eski ve sürdürülebilir yöntemlerinden biri olan E-Posta Pazarlama yöntemi günümüzde farklı otomasyon ve optimizasyonlarla hala sıklıkla kullanılmaktadır.

E-Posta Pazarlama

E-Posta Pazarlama nedir?

E-Posta Pazarlama bilinen adıyla mail marketing, markaların potansiyel ve mevcut müşterilerine ürün ve hizmetleri hakkında fiyat, bilgi ve kampanyaları hatırlatmak amacı vb. şekillerde e-posta yöntemi kullanarak pazarlanmasına denir.

E-Posta Pazarlaması belirli araçlar kullanılarak ve markaların zamanını harcamadan yapabileceği yöntem ve çeşitli otomasyonlar bulunmaktadır.

Eskişehir E-Posta Pazarlama, Girişimciler ve ürünlerini yeni pazarlara uygun maliyetlerle tanıtmak isteyenler için kullanılabilir yöntemler arasındadır.
E-Posta Pazarlama faydası nedir?

Özellikle E-Ticaret satışlarını artırabilecek şekilde müşterilerinize hatırlatma amacıyla geri bildirim olarak kullanılabilir ve yeniden satışa yönlendirebilirsiniz.

Yeni ürün ve Hizmetlerinizi mevcut ve potansiyel müşterilerinize sunabilir ve alışveriş yapmak için çeşitli yönlendirmeler oluşturabilirsiniz.

 

E-Posta Pazarlama yöntemi doğru zamanda ve doğru kullanıcı kitlesiyle etkileşimde kullanılabilmesi olanağı saylayan çeşitli otomasyonlar bulunur.

Kişiselleştirilmiş mesaj, kampanya ve ürünlerle özel tasarımlar yapılabilir ve bu sayede kullanıcıların ilgisini artırabilecek şekilde planlayabilirsiniz.

 

"E-posta, birçok kanalın sahip olmadığı bir yeteneğe sahiptir: geniş ölçekte değerli ve kişisel dokunuşlar yapabilir. "
-David Newman

E-Posta Pazarlama ile Markanıza Değer Katın


Modeno Digital Eskişehir E-Posta Pazarlama yöntemlerinde yaratıcı ve profesyonel çözümler sunan bir ekibe sahiptir.
Markanız için en uygun E-Posta Pazarlama stratejilerini ve yol haritasını oluşturur, size en iyi geri bildirim alabileceğiniz şekilde E-Posta Pazarlama yönetimini üstlenir.

Doğrudan dijital pazarlama yöntemleri arasında popülerliğini hiç kaybetmeyen E-Posta Pazarlama, hatalı kullanımı durumunda markanızın prestij ve müşteri kaybetmesine neden olacaktır. Bu nedenle mutlaka uzman bir E-Posta Pazarlama ajansı ile çalışmanızı öneririz.

Modeno Digital, Eskişehir’de E-Posta Pazarlaması konusunda 13 yıllık tecrübesi ile müşterilerine sorunsuz ve başarılı süreçleri yönetecek uzman ve profesyonellerden oluşan ekibe sahiptir.

Eskişehir E-Posta Pazarlama
E-Posta Pazarlama online teklif!

Online TEKLIF Alın!

E-Posta Pazarlama projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. E-Posta Pazarlama teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. E-Posta Pazarlama proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
E-Posta Pazarlama bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

E-Posta Pazarlama hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. E-Posta Pazarlama ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.