E-Ticaret Çözümleri

İşletme ve Markanıza ait ürünlerin hak ettiği etkiyi yakalamasını sağlayan platformlar kurabilen E-Ticaret Çözümleri uzmanlarıyız.

Son 13 yıldır dijital pazarlama, dijital reklam ajansı olmamızın yanı sıra E-Ticaret Çözümleri de sunuyoruz ve portföyümüzde bulunan E-Ticaret Çözümleri sağladığımız sitelerinin sayısını istikrarlı bir şekilde artırıyoruz. Bu sitelerin tümü e-ticaret üzerine programlansa da bazı E-Ticaret Çözümlerinde farklı bir yaklaşım getirilerek oluşturuyoruz.
Sizin için oluşturacağımız E-Ticaret Çözümleri ve dijital strateji için, sizinle iletişim kurmaktan mutluluk duyarız.

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri nedir?

Bir E-Ticaret Çözümleri planlanan web sitesi, herhangi bir satış kanalının ayrılmaz bir parçasıdır. Aslında, E-Ticaret Çözümleri tek satış kanalınız da olabilir, bu yüzden e-ticaret sitelerini doğru yapmak, yapılandırmak önemlidir.

E-Ticaret Çözümleri sunulan Web sitesi hızlı, güvenilir, kullanımı kolay olmalı ve ürünlerinizi mümkün olan en iyi şekilde sergilemeli. Altın kural ise; ödemeleri yöntemlerini güvenli bir şekilde yapıyor olabilmenizden geçer. Kullanıcı deneyimi, bir e-ticaret web sitesinin büyük bir parçasıdır, bu nedenle ilk seferde doğru bir şekilde elde etmek önemlidir.

Modeno Digital, Eskişehir e-ticaret sitesi projelerinizi gerçekleştirirken, online alışverişi bir zevk haline getiren; şık, sezgisel e-ticaret web siteleri oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Ne kadar ürün veya hizmet sunduğunuz bizim için önemli değil, hızlı, gezinmesi kolay bir web sitesi ile işletmenizin online satış potansiyelini en üst düzeye çıkarabiliriz.

E-Ticaret Çözümleri ile mağazanızı hızlı bir online alışveriş yapan bir uluslararası mağaza haline getirirsiniz, e-ticaret günümüzün en hızla büyüyen ticaret modelidir.

Her yıl online satışlar en az %15 artmaktadır ve bu artış, yakında duracağına dair hiçbir işaret göstermemektedir. (Covid-19) salgını, Pandemi döneminde de gördüğümüz üzere bu günlerde marketten moda ürünlerine ve araba parçalarından eğitim kurslarına, mobilya ürünlerinden sayamayacağız kadar her şeyi online olarak satın alıyoruz.

Bu durum çok sayıda rekabet ve satış fırsatını da beraberinde getiriyor.

Basitçe söylemek gerekirse, E-Ticaret Çözümleri ile oluşturulan web tasarımı, cadde de bulunan mağazanızın vitrin süslemesinin sanal uygulamasına benzer. Ana cadde üzerinde bir mağazanız veya gerçek bir fiziksel mağazanız varsa, markanıza ve müşterilerinizin tercihlerine uygun bir iç tasarıma sahip olursunuz.

Mağazanızın dışı ziyaretçi çekecek şekilde dekore edilecek ve içi müşterilerinizin ihtiyaçlarına, isteklerine ve ürün gereksinimlerine hitap edecek. Bu ilkeler, online E-Ticaret Çözümleri ile ürün ve hizmet satmaktan çok farklı değildir.

 

E-Ticaret Çözümleri ile oluşturulan web tasarımının ana amacı, hedef demografiniz için hem çekici hem de etkili olan ürünlerinizi satmanız için online bir platform oluşturmaktır.

Tasarlanan renkler ve kullanılan resimler estetik gibi görünebilir; ama daha derinlemesine stratejiye ihtiyacınız var, Görsel tercihten çok daha fazlasını, gelşitirilen dijital strateji size sunulduğu zaman anlarsınız.

En basit örnekleme ile kullanılan renk seçimi bile belirli analiz ve raporlamalar sonucu oluşturulur, marka kimliği için e-ticaret firmalarının tasarım farklılıkları ana önceliklerden biridir.

Örnek olarak diş hekimliği hizmetleri sürdüren bir web sitesi düşünün; rakip web sitelerinin çoğunun genellikle parlak beyaz renkte olmasının bir nedeni var!

Kendini siyah veya kahverengi olarak tanıtan bir diş hekimi web sitesi hayal edebilir misiniz? Muhtemelen etmezsiniz.
Sonuç olarak, E-Ticaret Çözümleri hazırlanırken web tasarımının desen, renk seçimlerinden çok daha fazlasını gerektirdiğini görmeniz gerekir.

E-Ticaret Çözümleri ile Web Tasarımı ve Programlama birbirinden bağımsız farklı konulardır. E-ticaret siteleri hazırlanırken hedef kitle yani potansiyel müşterilerin e-mağaza da sorunsuz alış veriş yapabilrmesi için Responsive ve Mobil Web Sitesi alt yapısına sahip olması gerekmektedir. Aşama aşama planlanan e-ticaret web sitesi için ilk aşama Web Geliştirme süreci ile başlar. E-Ticaret Çözümleri ile oluşturulacak mağaza birden fazla kullanıcıya hitap edecebği için, müşteri potansiyelini çok dilli web sitelerini gibi düşünülerek yapılması gerekir.
E-Ticaret Mağazasının yönetimi ise Web İçerik Yönetim Sistemleri ile yönetilmelidir. E-ticaret web sitelerinin UX/UI (Kullanıcı Deneyimi) ve Strateji planlaması yapılırken satış potansiyeli sonrası Web Sitesi Desteği önem taşır.
Dijital Reklam sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız 13 yıllık tecrübe ile Eskişehir E-Ticaret Çözümleri sürecini sizler için profesyonel olarak yürütmektedir..

"Kadınların satın aldığı ürünlerin reklamlarını erkeklerin yazmasına izin vermeyin"
David Ogilvy

E-Ticaret Çözümleri ile Markanıza Değer Katın


E-Ticaret Çözümleri yani Elektronik Ticaret (E-ticaret)'in popüler yükselişi iş modellerine yeni E-ticaret modellerini getirdi. E-ticaret Modelleri kendi aralarında B2B, B2C, ve C2C olarak adlandırılmaktadır. E-ticaret yapan marka, işletme ya da şirket, bu modellerden en az birini kullanmak zorundadır.

B2B (Business to Business) modeli; firmdan firmaya ticaret yapılan E-ticaret modelinin adıdır. Bu modelle işletmelerin müşterileri son kullanıcı değil, yine işletmelerdir. Bir ürün satışı yapılmaz. Örneklendirirsek; mobilya ürünleri satan bir üreticinin, mobilyalarını yine başka bir mobilyacı tarafından satın alınması gibi ticaret yaparlar ve ya toptan satış gerçekleştiren bir mobilya üreticisinin ürünlerini başka bir toptancı ya da mobilya ürünleri satan mağazalara üreterek satması örnek gösterilebilir. B2C (Business to Consumer) modeli; Firmadan tüketiciye satış yapılan bir e-ticaret modelinin adıdır. Popüler butikler; Hepsiburada.com, n11.com, gittigidiyor.com, aliexpress.com, amazon.com.tr gibi siteleri örnek gösterebiliriz. Son kullanıcı dediğimiz hedef kitle; sadece alıcı kısımdadır.

C2C (Consumer to Consumer) modeli; Tüketiciden tüketiciye işlem yapılan bir E-ticaret modelinin adıdır. Gittigidiyor.com bu altyapıyı yenilerde kurgulamaya başladı, global düzeyde de eBay.com vb siteler buna örnek olarak gösterilebilir. Bu modelle son kullanıcıların kendi aralarında satış yaptığı iş modeli diyebiliriz.

E-Ticaret Çözümleri
E-Ticaret Çözümleri online teklif!

Online TEKLIF Alın!

E-Ticaret Çözümleri projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. E-Ticaret Çözümleri teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. E-Ticaret Çözümleri proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
E-Ticaret Çözümleri bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

E-Ticaret Çözümleri hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. E-Ticaret Çözümleri ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.