Facebook Reklamcılığı

Markanızın, Ürün ve Hizmetlerinizin Facebook kullanıcılarına ulaştırmak ister misiniz?
Modeno Digital olarak, Facebook Reklamcılığı ile Markaların tanıtım ve bilinirliği artıracak çalışmalar yapıyor, markaların potansiyel müşterilere erişmesine, ürünleri için satış kanalları oluşturmasına destek oluyoruz.

Facebook Reklamcılığı

Facebook Reklamcılığı nedir?

Facebook Reklamcılığı, Bünyesinden 1,5 milyardan fazla kullanıcının bulunduğu Facebook sosyal medya platformu içerisindeki kişilere doğrudan ürün, hizmet ve marka tanıtımı ve reklamı yapmanızı sağlayan ücretli reklam türüdür.
Modeno Digital Markaların Facebook ile potansiyel müşterilerine erişip ürünlerini E-ticaret üzerinden veya direk iletişim kanallarından satmalarını, Marka bilinirliği oluşturmayı, Dijital Pazarlama ve kitle oluşturmayı sağlayan Facebook Reklamları ile müşterilerine destek vermektedir.

Facebook Reklamcılığı çok iyi çalışan kitle hedefleme sistemi ile belirlenecek kriterlerde kullanıcılara rahatça erişmenizi sağlar.

Kullanıcıları ilgi alanları, eğitimi, yaşadığı yer, alışkanlıkları ve hatta çocuk sahibi olup olmadığı konularında bile kategorize edebilirsiniz.

 

Kullanıcı sayısının çok yüksek olması ve reklam sisteminin oldukça gelişmiş olması Facebook Reklamcılığının kullanımını oldukça avantajlı kılmaktadır.

Facebook Marketplace sayesinde E-Ticaret sitenize potansiyel müşteri çekebilmenizi mümkün kıldığından Facebook Reklamcılığı oldukça avantajlıdır.


 

"Sosyal medya, mevcut müşterilerinizin kendi istekleriyle ve ücretsiz olarak başkalarına sizden bahsedecekleri noktaya kadar sadakat oluşturmanıza yardımcı olacaktır."
-Bonnie Sainsbury

Facebook Reklamcılığı ile Markanıza Değer Katın


Facebook Reklamcılığı her geçen gün değişmekte ve farklı optimizasyon seçenekleri sunmaktadır.
Modeno Digital olarak Facebook’ta değişen ve yenilenen tüm durumları uzman ekibimiz tarafından takip ediliyor ve anlık olarak güncelleniyor.
Facebook Reklamlarında Kitle Hedefleme seçenekleri oldukça üst seviyededir. Reklamlarınızı özel hedefleme kullanarak Siteniz ziyaretçilerine, ürünlerinize ilgi gösteren kullanıcılara ve E-posta listesine göre kategorize edip yayınlayabiliriz.

Eskişehir Facebook Reklam Ajansı olarak farklı sektörlerde markalara Facebook reklamları planlaması, stratejileri ve yönetimi işlerini yürütüyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi, Sponsorlu Paylaşım Planlaması, Viral Pazarlama, Sosyal Medya Ticaret | S-Ticaret, Sosyal Medya İçerik Tasarımı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Girişimciler için Sosyal Medya konularında uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.

Eskişehir Facebook Reklamcılığı
Facebook Reklamcılığı online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Facebook Reklamcılığı projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Facebook Reklamcılığı teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Facebook Reklamcılığı proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Facebook Reklamcılığı bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Facebook Reklamcılığı hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Facebook Reklamcılığı ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.