Kalite Politikamız

Eskişehir'de Kalite Yönetim Sistemi Belgelerine sahip
İLK ve TEK Dijital Reklam Ajansı olarak sizlere hizmet veriyoruz!

Misyonumuz

Yaptığımız işte en iyi olmaktır. Bunun gerçekleşmesi için müşterilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirme konusunda mükemmelliyetçi olmalıyız. En iyisi olmak için, en iyisini sunmalıyız ve her zaman odaklandığımız misyon budur. 

Vizyonumuz

Dijital Reklam Ajansınız olarak, yaratıcı tasarımlarımız ve stratejilerle; yenilikçi ürünleriniz ve ya hizmetlerinizi bir araya getirerek işletmenizi dijital marka dönüşümüne yardımcı olabiliriz.

Stratejisi olmayan yaratıcılığa "sanat" denir, Stratejisi olan yaratıcılığa ise "reklam". - Jef. I. Richards

Eskişehir Dijital Reklam Ajans'ı olarak Reklam Sektöründe İlk ve Tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine Sahibiz.
Modeno Dijital olarak her zaman en yüksek hizmet kalitesini yaşamanız ve tüm güvenlik gereksinimlerinin karşılandığına emin olmanızı sağlamak için ISO 9001 sertifikasına sahibiz. İşimizi her zaman en iyi biçimde yaptığımızdan şüpheniz olmasın, çünkü yer yıl daha da bir öncekinden daha iyi olmak için şirket çapında ISO 9001 denetimleri gerçekleştiriyoruz.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi sertifikamızı yenilediğimizi değerli paydaşlarımıza duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.
Soyut bir kavram olarak “Bilgi” günümüz şirketlerinin en önemli değeri haline gelmiştir. Bir şirketin diğer ticari varlıklarının kaybının telafisi bir şekilde mümkünken, bilgi kaybının parasal bir karşılığı bulunmamaktadır. Bu nedenle bilgi varlıkları hangi formatta olursa olsun (kağıda basılı, dijital, vd.) dikkatle korunmalıdır.
Modeno Dijital olarak Müşterilerimizin bilgi güvenliği birincil önceliğimiz olmaya devam edecektir.

ISO 10002 "Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemi" denetimimizi başarıyla tamamlayarak , mevcut sertifikamızın vizesini 3 yıl daha uzattık.
ISO 10002 sertifikasyonu sayesinde müşteri şikayetlerini daha etkin yönetmeniz sağlanmaktadır. Bu sistem firmalarınız için geliştirebileceğiniz müşteri şikayetlerini daha etkin ve daha verilmi yönetebileceğiniz gerekli yöntem araçlarını tanımlayan, daha çok müşterinin sağlamış olduğunuz hizmetten memnun kalmasını sağlayan bir sistemdir.
Bu sistem ile müşterilerinizin bağlılığını artırabilirsiniz. Ayrıca kuruluşunuzun itibarı artar ve müşterilerinize önemsendiğiniz hissettirirsiniz.
Modeno Grup şirketlerinden, Modeno Digital; Ağustos 2020'den itibaren Ağustos 2023 yılına kadar geçerli olan ISO 10002 sertifikasına sahibiz.
Sizlere her zaman sektöründe lider ve sürdürülebilir değer üreten bir firma olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.