Marka Yönetimi (Tescil ve Takip)

Markanızı sadece marka tescil başvurusu yapılarak tam koruma sağlayamazsınız. Marka bilinirliği de korumanız gerekmektedir. Tescile ait tüm görsellerin de tescil başvurusu sonrası takip edilmesi gerekmektedir.

Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) konusunda profesyonel bir Dijital Reklam Ajansına ihtiyacınız varsa, buradan iletişime geçin.

Marka Yönetimi (Tescil ve Takip)

Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) nedir?

Marka Yönetimi (Tescil ve Takip), basite indirgenebilecek bir konu değildir. Hedef kitleniz olan potansiyel müşteriler iyi bir ürün ve ya hizmet aldığı zaman; aldığı ürün ve ya hizmeti sürekli aynı şartlar ve kalite standartlarında almak ister.
Başka bir deyiş ile memnun kalmış olduğu markayı tercih ederler. İşte bu noktada da; Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) en önemli konudur.
Ekibimiz Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) hizmetinin yanında Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı, Dijital Marka Stratejisi, Marka Kimliği Oluşturma, Alan Adı Tescil İşlemleri, Marka Hakları Koruma, Bilişim Hukuku hizmetlerini de vermektedir.

Ticaret'te en önemli hususlardan biri olan Marka Hakları Koruma ciddi bir konudur.
Marka başvuruları ve Marka tescil süreçleri birbirinden farklı süreçlerdir.

Marka tescil ve takip konusunda profesyonel bir hizmet almalısınız.
Marka tescil başvurusu hizmeti; markınızın araştırılmasından tescil aşamasına kadar olan, başvuru, evrak takibi ve Türk Patent Enstitüsü kararlarının size bildirilmesi işlemleri Marka Vekilleri tarafından yapılmalıdır.

 

Modeno Digital olarak Eskişehir Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) işlemlerinin tüm süreçleri bünyemizde bulunan Marka vekilleri ile yapılmaktadır. Şirketimiz iştiraklerinden Modeno Patent bünyesinde Marka vekillik sınıvlarını başarıyla tamamlayarak TPE tarafından marka vekili ünvanına sahip ekip arkadaşları ile hizmet vermektedir.

Eskişehir Marka tescili, koruma ve takip işlemlerinde bünyesinde marka vekili bulunan tek dijital reklam ajansıyız!

"İnsanlar markanızı fiil olarak kullandığında, bu dikkate değerdir."
Meg Whitman

Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) ile Markanıza Değer Katın


Marka, verdiğiniz ürün ve ya hizmetin rakiplerinizden ayırt edilmesini sağlayan koruma ibaresidir. Koruma ya aldığınız bu ibare, isim ya da logodan oluşabilir ve ya her ikisinin birlikte kullanımından da oluşabilir.

Korumaya alınacak hizmet ya da ürün isimlerden, sözcüklerden, şekillerden, renklerden, harflerden, sayılardan, seslerden ya da üretilmiş ürün ambalajlarının şekillerinin tümünü kapsayabilir. Tescilli bir markanın kullanım hakkı; tescil işlemini yaptıran kişi ya da kuruma ait olarak kayıtlara alınır.

Marka tescili olmaması durumunda verilen ürün ya da hizmetin korunması mümkün değildir. Ürün, isim, hizmet ve tasarımlarınızı korumamanız durumunda rakipleriniz, markanızın kullanımını yapabilir. Bu kullanım ihlali değil, sizin marka bilinirliğinizi tescil etmemenizden ötürü gerçekleşir.

Marka tescil işleminden önce, sizin de başka bir markanın kullanım hakkını ihlal etmemeniz için tescil edeceğiniz markanın, marka araştırma ve marka sorgulama işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Markanın başkaları tarafından tescilli olup olmadığı hakkında araştırma yapılmadan marka başvuru yapılması kesinlikle yanlış bir hamledir.
Eskişehir Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) hizmetini sağlarken şu hususları takip ederiz;

 • Marka ve Danışmanlık
 • Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Dijital Marka Stratejisi
 • Marka Kimliği Oluşturma
 • Alan Adı Tescil İşlemleri
 • Marka Hakları Koruma
 • Bilişim Hukuku
 • Marka Yönetimi (Tescil ve Takip)

  Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) hizmeti sağlarken markanın araştırılmasından tescil aşamasına kadar olan sürecin takibi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından yönetilir. Bu yönetim aşamasında kurum tarafından verilen kararlarının size bildirilmesi ve en nihayetinde de marka tescilinizin sağlanması işlemleri kusursuz ilerlemesi için Marka Vekilleri ile yürütülmelidir.

  Günümüz de bir çok marka tescil firması; Marka vekilleri olmadan başvuru yapmakta ve firmanın ileri de yaşayacağı problemlere sebebiyet vermektedir.

  Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) online teklif!

  Online TEKLIF Alın!

  Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

  ONLİNE TEKLİF AL >>
  Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) bize ulaşın!

  Sorunuz mu var?

  Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Marka Yönetimi (Tescil ve Takip) ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

  BİZE ULAŞIN >>

  bizden haberler

  Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
  Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
  Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.