Modeno Digital - Dijital Reklam Ajansı
Sosyal Medya Ajansı


Modeno Dijital, alanında uzman ve deneyimli ekibiyle dünya reklam sektörü trendleri yakından takip eden ve bunu müşterileriyle buluşturan bir “Dijital Ajansı”dır.
Modeno Digital ile şirketinizin sosyal ağlarını yönetmede doğru yolla hareket eden deneyimli ve kendini işine adamış profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip olursunuz. 13 yıllık tecrübeli bir şirket olarak; bir firmanın sosyal ağlar üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri hızlı ve profesyonel şekilde hayata geçirmek için çalışıyoruz.
www.modenodigital.com.tr
MODENO DİGİTAL, Sosyal Medya Yönetimi, Strateji belirleme, CRM, Raporlama, Rakip Analizi, İçerik Üretimi, Reklam Yönetimi ve Pazarlama konusunda sosyal medya üzerine Google Ads - Facebook - Instagram Reklamları alanında Google / Facebook / Instagram bireysel ya da işletme sayfa hesabı içerik yönetimi ve profesyonel bir web sitesi, E-ticaret çözümleri hizmetlerini Eskişehir Dijital Reklam Ajansı olarak marka ve şirketlere profesyonel olarak Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Reklam hizmeti vermektedir.

Modeno Digital

Modeno Digital
Dijital Reklam Ajansı | Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Uzmanlarımız, Grafik tasarımcılarımız, Video prodüksiyon ekibimiz markanız ya da şirketinizin sosyal ağlarda, özellikle de dijital medyada güçlendirmek için çalışır. Zaten verimli olan internet reklamcılığını markanız için daha verimli hale getirir ve internet reklamlarından daha fazla sonuç almanızı sağlar.

Bunların haricinde de Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında komplike hizmet sunar, merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayabiliriz.

Geliştirdiğimiz dijital reklam ve pazarlama stratejilerini projelendirerek Şeffaf, Proaktif, Ekonomik ve Esnek çalışma modelleri ile çözümler halinde sunarak, İlgi çekici stratejilerimiz iş haline gelir, böylece müşterilerimizin marka değerlerini başarılı bir proje haline getirebiliriz.

Modeno Digital
Eskişehir Sosyal Medya Ajansı MODENO Digital

İşletme ve Markaların Sosyal Medya Yönetiminde her alanında yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış, beceri ve deneyime sahip köklü bir Eskişehir Sosyal Medya Ajansıyız.

Facebook'tan Twitter'a, Instagram'a ve tüm sosyal mecralarda, hedef kitle ile etkileşim kurma yolları değişiyor. Sosyal Medya Reklamcılığında doğru analiz ve strateji ile hedef kitleden tam anlamıyla yararlanmanızı sağlarız.

Web tasarım şirketleri söz konusu olduğunda pek çok seçenek vardır.
Modeno Dgital'i seçerek 13 yıllık deneyime ve yüzlerce mutlu müşteriye sahip ödüllü bir ajans seçiyorsunuz. Eskişehir Web Tasarım Dijital Reklam Ajansı olarak marka ve şirketlere profesyonelolarak web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Son teknoloji ile yaratıcılığı ön plana alan şirketimiz, dijital pazarlama kanallarını komplike olarak kullanırken; marka kişiliğinizi tam anlamıyla sergilemenizi ve hedef kitlenizi hem duygusal hem de psikolojik düzeyde meşgul etmenizi sağlayarak, sizlere ölçülebilir sonuçlar sunar.

 

Kendini işine adamış uzmanlarımız, dijital stratejilerle marka varlığınızı oluşturarak, web sitenize trafik çekerek dönüşümleri yükseltecek, veriye dayalı SEO kampanyaları hazırlayacaklar.

Biz kendimizi Eskişehir'in en iyi ve en uygun fiyatlı Eskişehir SEO ajansı olarak görüyoruz.

Bizim işimiz insanların ürününüz, organizasyonunuz veya hizmetiniz hakkında neler hissettiğini bilmelerini sağlamak, pozitif etkilemeyi bir çerçevede konumlandırarak, doğru strateji araçları ile uygulamaktır. Marka hakları konusunda; Eskişehir merkezli ulusal ve uluslararası yetkinliğe sahip, bünyesinde marka vekilleri olan ve markalama adına tam hizmet veren bir marka danışmanlık ajansıyız.

Sonuç odaklı veri analizi konusunda uzmanlaşmış Google Analytics Sertifikalı bir ekibiz. Anlamlı ticari etki ile sonuçlanan veri odaklı kararlar almak için işletmenizi destekliyor ve güçlendiriyoruz.
Sizin için neler yapabileceğimizi görmek için lütfen hakkımızda sayfasını ziyaret edin. www.modenodigital.com.tr

 

Modeno Digital online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Modeno Digital projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi ücretsiz alabilirsiniz. Modeno Digital teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Modeno Digital proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Modeno Digital bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Modeno Digital hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Modeno Digital ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.