Influencer Reklamcılık

Kimin ne söylediği, ne söylediğinden daha önemlidir. Tanınmış ve sevilen kişiler sizin yerinize markanızla kitlesini ve daha fazlasını iletişim kurmaya itici güç olabilir.
Yüzlerce Markanın kullandığı Dijital Reklam yöntemi olan Influencer Reklamcılık ile Markanızı kısa sürede kitlelere yayabilir, potansiyel müşteriler elde edebilirsiniz.

Influencer Reklamcılık

Influencer Reklamcılık nedir?

Influencer Reklamcılık, Dijital Medyada tanınmış kişiler ile ortaklaşa çalışarak ürün, hizmet ve kampanyalarınızı kitlelere ulaştırma yöntemidir.
Influencer Reklamcılık günümüzde markanıza sadık müşteriler edinmek için sıkça kullanılmaktadır.
Dijital Medyada organik takipçileri bulunan ve sürekli içerik üreten, kitlesi ile iletişim ve etkileşimi yüksek Influencerlar ile iş birliği yaparak yapılan reklam çalışmalarına denir.
Influencer Reklamcılık faydası nedir?

Influencer Reklamcılık yöntemi ile doğal yolla sosyal medya kullanıcılarına erişme ve etkileşim kurma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Z kuşağındaki kullanıcıların %75’i takip ettiği kişilerin önerilerini önemseyerek satın alma kararları alıyor.
Sosyal Medya kullanan potansiyel müşterilerin %55’ı Influencer önerilerine güvenle yaklaşıp harekete geçiyor.

 

Influencer Reklamcılık metodu doğrudan bir kitleye ürün, hizmet ve markanızı tanıtma ve harekete geçirmekte çok faydalıdır.

Eskişehir Influencer Reklamcılık alanında oldukça yüksek erişim kitlesine sahip olması nedeni ile avantajlı bütçeler ile tanıtım imkanı tanımaktadır.
Influencer Reklamcılık her yaş ve yapıda kullanıcıya göre farklı Influencerlar ile çalışarak etkileşim kurabilmenizi sağlar.

 

"Topluluklara ve içlerindeki insanlara yatırım yaparak asla yanlış gidemezsiniz."
-Pam Moore

Influencer Reklamcılık ile Markanıza Değer Katın


Modeno Digital olarak Eskişehir Influencer Reklamcılık hizmetimiz ile birbirinden farklı Influencer ortaklarımız markanızı ve ürünlerinizi sosyal medyada tanıtımını yapıyor, takipçi sayınızı ve satışlarınızı artıracak kampanyalar düzenliyoruz.

Influencer Reklamcılık ile marka bilinirliğinizi artırabilir, kullanıcıdan kullanıcıya iletişim ile doğal bir marka kitlesi oluştuma fırsatı elde edebilirsiniz.

Influencer Reklamcılık yöntemini iş ortaklığı ve doğrudan tanıtım yöntemleri yanı sıra Viral Pazarlama şeklinde de kullanmanız mümkündür.

Influencer Reklamcılık, standart Dijital Reklam kampanyalarına göre samimi bir yapıda olması sosyal medya kullanıcılarını marka ile olumlu bir etkileşime sokacağından dolayı oldukça kullanışlıdır.

Eskişehir Influencer Reklamcılık
Influencer Reklamcılık online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Influencer Reklamcılık projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Influencer Reklamcılık teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Influencer Reklamcılık proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Influencer Reklamcılık bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Influencer Reklamcılık hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Influencer Reklamcılık ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.