Modeno Patent - Eskişehir Marka, Patent ve Belgelendirme Şirketi


2020 yılında MODENO PATENT kurularak, modenopatent.com.tr üzerinden Marka tescil, Patent, Faydalı Model, Tasarım başvuru, Marka Sorgulama, ISO Kalite Belgelendirme, HACCP Belgesi, BRC Belgesi, IFS Belgesi, TSE, FDA, HALAL ve Danışmanlık hizmetleri alanında Eskişehir Marka, Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme Şirketi olarak marka ve şirketlere profesyonel olarak belgelendirme hizmetlerini bünyesinde bulunan marka ve patent vekilleri ile hizmetlerini vermektedir.
www.modenopatent.com.tr
MODENO PATENT, Marka tescil, Patent, Faydalı Model, Tasarım başvuru, marka sorgulama, ISO Kalite Belgelendirme, HACCP Belgesi, BRC Belgesi, IFS Belgesi ve Danışmanlık hizmetleri alanında Eskişehir Marka, Patent ve Belgelendirme şirketi olarak marka ve şirketlere profesyonel olarak Marka Tescil, Patent tescil, ISO Kalite Belgelendirme hizmeti vermektedir.

Modeno Patent

Modeno Patent | Eskişehir Marka, Patent ve Belgelendirme Şirketi

Marka tescili Eskişehir ofisinde Modeno Patent firmamız profesyonel marka vekilleri ile marka başvurusu sürecinizi sorunsuz yönetmektedir. Marka başvurularında tescil edilme olasılığını yüksek tutmak için detaylı olarak hazırlanmalıdır. Eskişehir marka tescil firması olarak kapsamlı tecrübelerimiz ve marka vekillerimiz ile, müşterilerimizin markalarını ulusal ve uluslararası tescilini, korumasını yöneterek yardımcı olmaktayız.
Eskişehir marka tescil firmaları arasında daha kapsamlı ve çok yönde hizmet veren firmamız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Patent Tescili Eskişehir firması patent tescili dahil tüm tescil konularında bünyesinde bulunan patent vekilleri ile yürütmektedir. Patent vekillerimizden bilgi almak ve patent tescil sürecini yürütmek için size rehberli etmekteyiz. Eskişehir Patent Tescili hizmetlerimiz arasında; Patent tescili koruma, öneri ve stratejileri, patent başvuru öncesinde patentlenebilirlik araştırmasının yapılmasından tutun, uluslararası patent başvurusu, patent teşvik konularında verilen desteklere kadar hizmet vermekteyiz. Patent Tescili Eskişehir ofisimizle iletişime geçerek patent vekillerimize ulaşabilirsiniz.

Modeno Patent
Eskişehir Marka, Patent ve Belgelendirme Şirketi olaran neden MODENO PATENT ?

Türk Patent ve Marka Kurumu'na (TPMK) kayıtlı vekillik şirketiyiz.

Şirketimiz, Marka Tescil ve Patent Tescil işlemleri konusunda çoğunluğu uzman mühendislerden oluşmuş kadrosu ile hizmet vermektedir.

Bünyesinde Türk Patent ve Marka Vekilleri, Avrupa Patent Vekilleri, Yazılım, Fizik, Kimya, Çevre, Makine Mühendisleri bulunan Modeno Patent, yurt içi ve yurt dışı; Patent - Faydalı Model Tescili, Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili, Coğrafi İşaret Tescili, Entegre Topografya Tescili, Patent Hukuku ve Kalite Belgelendirme alanlarında danışmanlık hizmetlerini kendi bünyesi içerisinde sağlamaktadır.

 

Marka tescili ve Patent tescilinin yanında Kalite Yönetim Sistemleri ve Belgelendirme hizmetlerini de profesyonel kadrosu ile sağlamaktadır. Başlıca; ISO Belgelendirme, CE Belgelendirme, Kalite Belgelendirme, TSE Belgelendirme, Tarım ve Gıda Sektörü Belgelendirme, Sosyal Uygunluk Denetimleri, Ekolojik Ürün/Hizmet Belgelendirme, EAC Belgesi, FDA Belgesi, FSMA Belgesi, Ürün Belgelendirme hizmetlerini de vermekteyiz.

Markalaşmayı ve kurumsallaşmayı hedefleyen her sektörden firma için Kalite Yönetim Sistemleri, Sosyal Uygunluk, Kişisel Verilerin Korunması, İş Sağlığı ve Güvenliği alanlarında danışmanlık, denetim, gözetim, eğitim ve belgelendirme hizmetleri sağlamaktayız.
Sizin için neler yapabileceğimizi görmek için lütfen sitemizi ziyaret edin.
www.modenopatent.com.tr

 

Modeno Patent online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Modeno Patent projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi ücretsiz alabilirsiniz. Modeno Patent teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Modeno Patent proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Modeno Patent bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Modeno Patent hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Modeno Patent ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.