Pinterest Reklamcılığı

Pinterest sadece güzel görsellerden oluşan bir platform değildir.
Markanızı, sosyal medyada tanıtmak ve geliştirmek için Modeno Digital olarak yeni yatırım ve potansiyel müşteriler edinmenize destek oluyoruz.

Pinterest Reklamcılığı

Pinterest Reklamcılığı nedir?

Pinterest Reklamcılığı, Markanızın görsel kimliğini ve ürünlerinizi en iyi sergileyebileceğiniz platformlardan biridir.

Pinterest Reklamcılığı, ilgi çekici içeriklerin web sitenize ve E-Ticaret sitenize yüksek sayıda kullanıcı etkileşimi sağlayan bir sosyal medya reklam yöntemidir.
Benzersiz tasarım ürünleri, yenilikçi ve ilgi çekici dijital konseptler dahil tüm sıradışı markaların görsel olarak dikkat çekebileceği ve doğrudan satışa yönledirebileceği bir platform düşünün işte bu Pinterest.

LinkedIn performans odaklı çalışan bir sosyal medya platformu olduğundan ilgi çekici görseller ile markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi paylaşarak web sitenize trafik oluşturabilirsiniz.

Pinterest kullanıcılarının %87’si satın alma kararlarını platform içerisinde gördüğü marka ve ürünlerden yana kullanıyor. Pinterest Reklamcılığı markanızı ve ürünlerinizi için reklam çalışması yapmak oldukça yüksek geri bildirimler elde edebileceğiniz anlamına geliyor.

 

Kullanıcı hedeflemesi diğer sosyal medya platformlarından farklı olarak arama sonuçları, kategoriler ve ilgi alanlarına göre sınıflandırılabilir bu da benzersiz hedefleme yapmanızı sağlar.

Reklam Bütçesi tıklama başına maliyet olarak ücretlendirilen Pinterest Reklamları geniş kitlelere erişebilmek için her ölçekte işletme ve markanın tercih ettiği, reklamlar ile yeni girişimciler için başarı yakalama olanağı sağlayan bir platformdur.

 

"Pinterest, insanlara ilham ve fikir veren içeriklerle kitleleri harekete geçiren bir sosyal ağdır. "
-Modeno

Pinterest Reklamcılığı ile Markanıza Değer Katın


Modeno Digital Eskişehir Pinterest Reklamcılığı çalışmalarımız ile E-Ticaret alanı ve Web sitenize direk potansiyel müşteri trafiği elde edebilir, ürün ve hizmetlerinizi kategorilerine göre reklam tanımlaması yapıp geri dönüş oranlarınızı yükseltmek konusunda destek olabiliriz.

Pinterest Reklamcılığı, platformun neredeyse tüm alanlarında kullanıcılar ile etkileşime geçebileceğiniz reklam düzeni ile reklamlarınızı kullanıcılar ulaştırmak konusunda oldukça çekici bir yol sunar.

Modeno Digital, Pinterest Reklamcılığı yönetiminizi, kampanya planlamanızı ve yıllık hedef stratejilerinizi düzenler, markanıza değer katacak fırsatlar üretir. Markanızı görsel tanıtımları, pinterest kullanıcıları ile etkileşimini artırmak ve doğrudan trafik çalışması için gerçekleştirebileceğiniz Pinterest Reklamcılığı çalışmalarımız hakkında bilgi almak için bizimle buradan online iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir Pinterest Reklamcılığı
Pinterest Reklamcılığı online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Pinterest Reklamcılığı projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Pinterest Reklamcılığı teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Pinterest Reklamcılığı proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Pinterest Reklamcılığı bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Pinterest Reklamcılığı hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Pinterest Reklamcılığı ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.