Rakip Analizi

Web ve Sosyal Medyada rakipleriniz neler yapıyor? ne gibi kampanya ve tanıtımlar ile ürün ve hizmetlerini müşterileri ile buluşturuyor?
Dijital ve Fiziksel alanlarda ilk kurallardan birisi olan sektördeki rakiplerinizi araştırma aşamasını tamamladınız mı?
Rakiplerinizi araştırarak birden fazla adım öne çıkmaya ne dersiniz? İşte rakip analizinin ne kadar önemli olduğunu anlamak bu kadar kolaydır.

Rakip Analizi

Rakip Analizi nedir?

Rakip Analizi, dijital platformlarda yer alan Web sitesi ve E-Ticaret siteleri ile Sosyal Medya Hesapları olan Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Pinterest ve Linkedin gibi aynı sektörde rekabette bulunduğunuz firmaların mevcut durumunu, müşteri kitlesi ve ürünlerine olan ilgi gibi konuların araştırılması sonucu çıkarılan anlizlere denir.

Modeno Digital Eskişehir Rakip Analizi hizmeti ile Markalara Dijital alanda rakipleri hakkında analiz ve raporlama, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu, Dijital PR, Google Analytics, Yandex Metrica, Sosyal Medya Raporlama, Web Trafiği Analizi hizmetleri ile destek vermektedir.
Rakip Analizi faydası nedir?

Rakip analizi yaparak sektörünüzde dijital alanda varlık gösteren rakiplerinizin yaptığı kampanya, yeni ürün, tanıtım ve hizmetler detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başlatacağınız Sosyal Medya kampanyaları için bilgi toplayabilir ve kampayanızı rakip analizlerine göre yeniden planlayabilirsiniz.

 

Web siteniz ve E-Ticaret siteniz için doğru kitle ile etkileşime geçebilir, reklam ve tanıtım maliyetlerini düşürebilirsiniz.

Markanızı rakiplerinizden ayrıştıracak, farkındalık yaratacak ve bilinirliğini artıracak dijital pazarlama stratejileri belirleyebilirsiniz.

 

"Yalnızca rekabete odaklanan şirketler ölecektir. Değer yaratmaya odaklananlar büyüyecektir."
-Edward de Bono

Rakip Analizi ile Markanıza Değer Katın


Modeno Digital Eskişehir Rakip Analizi Konusunda 13 yıllık tecrübesi ve konusunda uzman ekibi ile markalara en iyi ve doğru stratejiler oluşturuyor ve süreci yönetiyor. Günümüzde dijitalleşmeyi tamamlayamamış veya tam dönüşümü sağlayamamış markaların rakipleri tarafından gölgelendiği ve doğru kitleye erişemediği bir yapı bulunmaktadır.

Rakiplerinizden daha iyi ürünler ve hizmetler sağlayabilirsiniz ancak tanıtamadıktan sonra bunu bilen yalnızca siz olacaksınız. Rakip Analizi ile rakiplerinizin araştırmasını ve raporlamasını yapıyor ürün ve hizmetlerinizin doğru şekilde potansiyel kitlelere ulaştırıyoruz.

Sosyal Medya ve Web içerisinde yer alan tüm imkanları kullanan bir Dijital Reklam Ajansı olmamız ile Eskişehir'de fark yaratan bir hizmet sağlıyoruz. Doğru ajans seçimi ile rekabetteki yerinizi doğru şekilde konumlandırın!
Modeno Digital Rakip Analizi hizmeti hakkında detaylı bilgi ve online iletişim sağlamak için buradan bize ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Rakip Analizi
Rakip Analizi online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Rakip Analizi projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Rakip Analizi teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Rakip Analizi proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Rakip Analizi bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Rakip Analizi hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Rakip Analizi ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.