Girişimciler için Sosyal Medya

Sosyal Medya yeni girişimcilerin stratejik planlamasında yer alması gereken en önemli bölümlerden biri olmuştur.
Modeno Digital olarak Girişimciler için sosyal medyayı çok önemli bir yerde tutuyor, optimizasyon, analiz ve pazarlama yöntemleri ile girişimcilere destek veriyoruz.

Girişimciler için Sosyal Medya

Girişimciler için Sosyal Medya nedir?

Girişimciler için Sosyal Medya, geleneksel yöntemlere göre daha hızlı şekilde geniş kitlelere erişebilmek, müşteri fikirlerini ve isteklerini öğrenmek, Pazar analizi yapmak, performans ve maliyet hesabı yapmak, rakip analizi ve marka bilinirliği oluşturmak vb. konularda yeni girişimciler için düşük maliyetlerle geniş kitlelere erişme ve potansiyel müşteriler elde etmeyi sağlayacak çalışmalardır.

Girişimciler için Sosyal Medya çalışmaları Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve Pinterest Sosyal Medya Platformarı dalih birçok sosyal medya platformu üzerinden farklı şekilde yapılabilir.

Yeni Girişimcilerin genellikle Tanıtım ve Pazar çalışmaları için sınırlı kaynakları bulunmaktadır. Girişimciler kaynaklarını daha çok iş geliştirme ve proje amacıyla kullanmak ister. Sınırlı kaynaklar ile tanıtım ve satışa yönelik potansiyel müşteriler bulmak geleneksel yöntemlerle neredeyse imkansız ve başarı oranı oldukça düşüktür.
Dijital alanda özellikle sosyal medya platformlarında ürün ve hizmetleri tanıtmak, marka bilinirliği yaratmak ve potansiyel müşteriler ile iletişime geçmek çok daha uygun maliyet ve kısa zamanda gerçekleşebilir.

 

Start-Up’lar organik olarak tanıtım ve marka çalışmaları yapabileceği gibi Facebook Reklamcılığı, Instagram Reklamcılığı ve Youtube Reklamcılığı gibi farklı birçok platformda ücretli reklamları düşük bütçeler ile verip geniş bir kitleye erişim sağlayabilmektedir.

Girişimcilerin sıkça sıkıntı çektiği iletişim kurma ve müşteri hizmetleri problemleri sosyal medya kullanımı ile ortadan kalkacak, çevrimiçi iletişim uygulamaları sayesinde anlık olarak müşterileri ile iletişim kurabilecek, destek verebileceklerdir.


 

"Ne aradığınızdan emin değilseniz, ilgili alanda bir danışman bulun."
-Kyle Bragger

Girişimciler için Sosyal Medya ile Markanıza Değer Katın


Modeno Digital olarak, Dünyayı değiştirebilecek fikirlere sahip olan Girişimciler için Sosyal Medyaya geçiş, Marka Bilinirliği oluşturma, Ürünlerini kitlelere ulaştırma, Potansiyel Müşteri ilişkileri ve Analiz yapmasına destek oluyoruz.
Girişimciler sosyal medya platformlarını kullanarak henüz keşfedilmemiş birçok yatırımcı ve marka destekçisini kolayca bulup hayallerini gerçekleştirmek için iletişim kurabilir. Modeno Digital Olarak, Eskişehir Girişimcilerine Dijitalleşme ve Sosyal Medya konularında eğitim, strateji ve planlama destekleri veriyoruz.
Gelişen ve Değişmekte olan Dünyanın kurallarına uygun olarak Girişimcilerin de Sosyal Medyada faaliyetlerini tanıtma, kullanıcılar ile buluşturma ve müşteri etkileşimi sağlaması gerekmektedir.
Modeno Digital, Girişimcilerin Sosyal Medya Yönetimini, hangi sosyal medya platformlarını kullanması gerektiğini, sponsorlu paylaşım planlamasını, viral pazarlama yöntemlerini, İçerik Tasarımı ve Danışmanlık Stratejilerini belirler, uygun planlamaları, optimizasyon ve entegrasyonları gerçekleştirir.
Değerli Girişimciler, Aklınıca gelecek her sorunuzun cevabı için buradayız.

Eskişehir Girişimciler için Sosyal Medya
Girişimciler için Sosyal Medya online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Girişimciler için Sosyal Medya projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Girişimciler için Sosyal Medya teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Girişimciler için Sosyal Medya proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Girişimciler için Sosyal Medya bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Girişimciler için Sosyal Medya hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Girişimciler için Sosyal Medya ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.