Modeno Net - Eskişehir Web ve Mail Hosting


2011 yılına büyüyen portföy ve müşteri ihtiyaçlarını göz önüne alarak, Modeno Net markasıyla, modeno.net.tr üzerinden Web Hosting , Cloud Hosting, Mail Hosting, Alan adı kaydı, Kiralık sunucu , SSL Sertifikası hizmetleri alanında Eskişehir Web Hosting, Mail hosting şirketi olarak müşteri portföyümüzde bulunan firmalara profesyonel olarak web barındırma, hosting servis sağlayıcılığı hizmeti verdik.
www.modeno.net.tr
MODENO NET, Web Hosting , Cloud Hosting, Mail Hosting, Alan adı kaydı, Kiralık sunucu , SSL Sertifikası hizmetleri alanında Eskişehir Web Hosting, Mail hosting şirketi olarak marka ve şirketlere profesyonel olarak web barındırma, hosting servis sağlayıcılığı hizmeti vermektedir.

Modeno Net

Modeno Net | Eskişehir Web ve Mail Hosting

Modeno Net, Eskişehir'de Web Mail hosting, barındırma hizmetleri veren firmalar arasında Telekomünikasyon Lisansına sahip, yetki belgesine sahip tek firmadır.

Profesyonel olarak internet servis sağlayıcılığı hizmetleri verebilmek için kanun gereği Telekomünikasyon Kurumundan , BTK gözetiminde İzin Belgesine sahip olmak gerekmektedir. Telekomünikasyon Kurumu'ndan "ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) Genel İzin Belgesi" (Telekomünikasyon Lisansı) almak için ise konusunda uzman bir ekibin yanı sıra veri merkezi işletmeciliği konusunda yatırımlar planlanması şarttır.

Modeno NET, alan adından da anlaşılacağı üzere modeno.NET.TR üzerinden verdiği hizmetleri tamamen profesyonel kadrosu ve yatırımlarını tamlayarak 2011 yılından itibaren Eskişehir web hosting, mail hosting hizmetlerini sadece kendi müşterilerine vermektedir.

Modeno Net
Eskişehir Web Hosting - Mail Hosting olarak neden MODENO NET ?

Modeno Net, yukarıda da bahsettiğimiz gibi internet servis sağlayıcılığı hizmetlerini vermeye yetkili bir firma olup, yetki belgesine sahip bir fimadır.

Eskişehir Web Hosting, Mail Hosting, Alan Adı, Cloud Sunucu barındırma gibi internet temelli teknolojiler konusunda hizmet almak için yetkili firmalardan hizmet alınması gerekmektedir.

Şirket, Marka ve İşletmenizin dijital stratejisi ile planlanan çalışma alanında başarısının temeli olan internet teknolojilerin de alt yapı gereksinimleri çok önemlidir.

Modeno WEB "erişebilirlik" presensibi ve yedekleme sistemleri ile yatırımlarını tamamlamış olup, hizmetlerini kalite politikası ve belgelerine göre vermektedir.

 

Her ne kadar; Eskişehir'de Kalite Yönetim Sistemi Belgelerine sahip İLK ve TEK Dijital Reklam Ajansı olarak sizlere hizmet vermiş olsak da aynı gururla Eskişehir'de Web Hosting, Mail Hosting, Alan Adı, Cloud Sunucu barındırma hizmetlerini verebilmeye yetkili İLK ve TEK Hosting şirketi olmanın mutluluğunu ayrı olarak paylaşıyoruz.
Eskişehir ve Türkiye Geneli birden fazla veri merkezi tabanlı, internet teknolojileri hizmeti verdiğimiz müşterimiz bulunuyor. MODENO NET müşterileri bilir ki; web siteleri, internet projeleri, intranet ağ aksamları ve mail adresleri hiçbir zaman açılmamazlık / kesintisizlik ya da erişememezlik korkusu duymaz, aksaklık yaşamaz.
Kurulduğumuz günden bugüne kadar; Hiçbir paydaşımıza "internet teknolojileri" alanında aksaklık yaşatmamamızın temeline 13 yıllık tecrübemiz yatmaktadır.
Eskişehir'in yetki belgesine sahip ilk web hosting şirketlerinden biri olarak sizin için neler yapabileceğimizi görmek için lütfen sitemizi ziyaret edin.
www.modeno.net.tr

 

Modeno Net online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Modeno Net projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi ücretsiz alabilirsiniz. Modeno Net teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Modeno Net proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Modeno Net bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Modeno Net hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Modeno Net ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.