Yandex Metrica

Yandex Metrica, dünyada en çok kullanılan 3 web analiz aracından biri olup, Google'ın Rusça'da ki karşılığı denileiblir.
Analitik platformları inanılmaz derecede faydalıdır. Özellikle ısı haritaları ve kullanıcı etkileşimleri konusunda gelişmiş raporlamalar sağlayabilir.

Yandex Metrica

Yandex Metrica nedir?

Yandex Metrica ile kullanışlı ilişkilendirme modelleri, spam filtreleri ve robot kaynaklı veri trafiğinin etkin kontrolü yani Veri trafiği hesabını yapabileceğiniz bir arama motoru raporlama servisidir. Hedef kitleniz hakkında reklam engelleyici kullanımına kadar mümkün olduğunca ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Yandex Metrica hizmetlerini müşterilerimiz için kullanırken analiz ve raporlama, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu, Dijital PR, Google Analytics, Yandex Metrica, Sosyal Medya Raporlama, Web Trafiği Analizi hizmetleri ile ilişkilendirebiliriz.
Eskişehir Yandex Metrica faydası nedir?

Bilgi, sektörünüzde sizi bir öncü haline getirme potansiyeline sahiptir. Trendleri takip etmek yerine, web analitiği ve Yandex Metrica ile hedef kitleye ulaşmak daha garantilidir.

İster Sosyal Medya kampanyaları için bilgi toplayın, isterseniz rakip analizlerine göre işlem yapın, tüm Raporlama - Analiz hizmetlerinde başarı için Yandex Metrica en önemli aşamadır. Doğru bir analiz, hedef kitleye tanıtım yaptığınızdan emin olmanızı sağlar.

 

E-Ticaret ve Web sitenizin verilerini analiz edebilirken ve sitedeki her türlü eylemi Performans analizi olarak Yandex Metrica üzerinden takip edebilirsiniz böylelikle hedef kitleye ulaşmada öngörü sahibi olursunuz.
Marka bilinirliğini ve dijital pazarlama stratejileri belirlenirken ziyaretçi davranışları önemlidir. Ziyaretçi davranış analizi ile ön ayar yapmaya gerek kalmadan ziyaretleri kaydetme, tıklama ve kaydırma haritaları oluşturma ve form analizi hizmetlerini sizin için sağlayabiliriz.

 

"İnternette ne kadar büyük içerik olursa olsun tüm sonuçlara ulaşım, tek bir tıklama ile başlar"
Cihurit Semcki

Yandex Metrica ile Markanıza Değer Katın


Her sitenin amaçları farklı olduğu için tüm siteler için aynı raporları kullanmak doğru bir karar değildir. Yandex Metrica ile trafik kaynakları veya coğrafi konumlar gibi standart parametrelere göre önceden hazırlanmış rapor taslakları ihtiyaçlara göre yönetilebilir. Böyelikle özelleştirilebilir raporlar ile farklı verilere ulaşmış oluruz.

Yandex Metrica ile hemen her rapora istediğiniz boyut ve metrikleri ekleyerek, raporu tanımlı hedeflere göre filtreleyebiliyoruz, örneklem modellerini değiştirerek ve ya segmentler oluşturarak firma ve ya markanın ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenleyebiliyoruz.


Daha isabetli kararlar verebilirmek için rakamlar her zaman güvenilirdir. Ortalamalar ve bağıl değerler söz konusu olduğunda sadece “istatistiksel olarak doğru” örneklem kullanılarak oluşturulan veri ile başarılı bir sonuça ulaşabiliriz.

Modeno Digital olarak Yandex Metrica hizmeti hakkında ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime buradan geçebilirsiniz.

Eskişehir Yandex Metrica
Yandex Metrica online teklif!

Online TEKLIF Alın!

Yandex Metrica projeniz için en uygun ve profesyonel teklifi alabilirsiniz. Yandex Metrica teklifiniz mesai saatlerinde, aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Yandex Metrica proje detaylarını için ekip arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz. 

ONLİNE TEKLİF AL >>
Yandex Metrica bize ulaşın!

Sorunuz mu var?

Yandex Metrica hizmetimizle ilgili aklınızda bir soru varsa eğer, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Yandex Metrica ile ilgili tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN >>

bizden haberler

Modeno Digital, Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için çalışır.
Sizin için hazırladığımız bizden haberler köşesinde de; Djital tasarım ve reklam dünyasının son gelişmelerini Sosyal Medya, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarımı ve Programlama, Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Marka ve Danışmanlık, Raporlama - Analiz alanlarında trend ve güncel haberler bulunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşinizi dijitale taşımak, rakiplerinizin önüne geçmek ve dijital'in gücü ile işinizi büyütmek istiyorsanız, biz buradayız.
Bize bir mesaj bırakın, ekip üyelerimizden biri maksimum 24 saat içerisinde size geri dönecektir.