Eskişehir Avukat Oğuz ÖZDEMİR

Eskişehir Avukat Oğuz ÖZDEMİR neler yaptık?

Eskişehir Avukat Oğuz ÖZDEMİR Web Sitesi ve SEO

Oğuz ÖZDEMİR, son 3 yıldır Web Tasarım ve Dijital işlerinde Modeno Digital ile çalışan, Eskişehir merkezli bir hukuk bürosudur. oguzozdemir.av.tr son yapılan çalışmaların bir sonucu olarak, SEO açısından Eskişehir’in en iyi altyapıya sahip hukuk bürosu oldu.

Bütünleşik UX, Web Tasarımı ve Programla, SEO ve içerik pazarlama stratejilerinden yararlanılarak sitenin performansı yükseltildi.

Geçen 3 yılda Eskişehir’in En İyi Profesyonel Avukat Web Sitesi Hizmeti olan oguzozdemir.av.tr SEO açısından sürekli güçlendirilen bir sisteme sahiptir.

oguzozdemir.av.tr arama motorları sonuçlarında iyi bir yer edinerek organik trafik ile yerini sağlamlaştırdı.

Çeşitli konularda vermiş olduğu hizmetleri doğru altyapı ve seo çalışması ile entegre bir şekilde yürütülmesi sonucunda siteye gelen trafiğin tamamı organik yollardan alınmaktadır.

Oğuz ÖZDEMİR Web Sitesi Hedefleri

  • Yıllık olarak organik yolla gelen trafiği %17 oranında artırmak
  • Dönüşüm oranlarını yıllık %3 e çıkarmak
  • Arama Motoru sorgulamalarında %50’lik bir artış yaratmak

Eskişehir Avukat Oğuz ÖZDEMİR Web Sitesi Çalışması

İçerik Planlama:

Eskişehir Avukat Web Sitesi çalışmamız için ilk öncelik olan Avukat Reklam Yasağı şartlarına uygun şekilde, Hukuk Hizmetlerini doğru ve anlaşılır biçimde, arama sonuç ve terimlerine uygun olarak kullanıcılar ile buluşturmaktı.

Organik Trafik çekecek ve arama sonuçlarını doğru orantılı olarak etkileyecek şekilde web sitesinin içerik planlamasını yaptık. Oğuz ÖZDEMİR tarafında bize ulaştırılan metin ve görseller, firma bilgileri gibi dokümanların iyileştirilmesini ve zengin bir hale getirilmesini sağladık.

Avukat Web Sitesine daha alakalı trafik çekebilmek için anahtar kelime analizlerini kullanarak, doğru planlama ve odak içerik üzerinde bir içerik planlama çalışması yürüttük.

SEO Çalışması:

SEO çalışması Avukat Web Siteleri için en önemli etkenlerden biri olması sebebi ile özel öncelik olduğunda, Web sitesi iç SEO ve link altyapısı inşaatı, Google ve diğer servis bağlantılarını sitenin organik bir trafik kazanabilmesi için lokasyonel ve içerik bazlı olarak  optimize ettik.

Teknik Faktörler: 

Web sitesi optimizasyonu, iç link çalışması, url ve meta açıklamaları, yeniden yönlendirme sistemi, sayfalandırma, web şeması ve sayfa hızı çalışmalarının tamamlanması ile Web sitesinin SEO puanlaması ve arama sonuçlarında çıkma oranını yükseltildi.

Link Edinme:

Eskişehir Avukat Web Tasarımı projesinin ana beklentilerinden birisi de siteyi ziyaret eden kullanıcıların tekrar geri dönme oranının artırılmasıydı.

Web sitesi ziyaretçilerini tekrar çekebilmek için yaptığımız çalışmalar; dönüşüm oranı optimizasyonu, rakip analizi ve web trafiği analizleri ile sağlandı.

Bu analiz sonuçlarından çıkan infografiklere göre içeriklerin nasıl olması gerektiği hedef kitlenin aramalarını ne şekilde yaptığı ve web sitesinden beklentileri gibi faktörler ortaya çıkarıldı.

Bu analizlere uygun olarak web sitesinde sayfalama ve link altyapısı sürekli güncellenerek ve geliştirerek doğru trafik çalışması başarılı bir şekilde sağlandı.

Çalışma Sonuçları

Eskişehir Avukat Web Sitesi çalışmamız müşteri beklentisi üzerinde başarılı sonuçlara ulaştı.

  • SEO puanlamasında 100/100 tam puan
  • Çevrimiçi sorgularda yıllık % 370 artış
  • Dönüşüm oranlarında % 14 artış
  • Organik sorgulamalarda yıllık %24 artış

 

Eskişehir Avukat Oğuz ÖZDEMİR
Eskişehir Avukat Oğuz ÖZDEMİR

Eskişehir Avukat Web Sitesi çalışmamız sonucunda organik trafik, dönüşüm oranları ve arama sonuçları grafiklerinde mükemmel başarı elde ederek beklentinin üzerinde sonuçlara ulaştık.

Eskişehir Avukat Oğuz ÖZDEMİR projesi ilginizi çekti mi?

Bize Ulaşın
Eskişehir Avukat Oğuz ÖZDEMİR